LG 34WP65C-B MONITOR 34"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
45 dni ochrony na każdy piksel
Jeżeli w ciągu 45 dni od daty zakupu monitora LG wystąpi wada matrycy, polegająca na ciągłym świeceniu się lub nie świeceniu któregokolwiek subpiksela, producent gwarantuje wymianę monitora na nowy. Promocją objęty jest każdy monitor LG zakupiony w okresie trwania promocji (do 31 grudnia 2022 roku) i posiadający co najmniej jedno złącze cyfrowe: HDMI / DVI / Display Port.
Wszechstronny monitor do domu i biura LG 34WP65C-B
Uniwersalne zastosowanie i energooszczędność sprawiają, że monitor LG 34WP65C-B to doskonały wybór dla osób spędzających wiele godzin przed ekranem. Wysoką rozdzielczość docenią miłośnicy filmów i seriali, natomiast duża przestrzeń robocza przypadnie do gustu osobom pracującym z danymi w arkuszach kalkulacyjnych. Całość uzupełnia estetyczny design, który doskonale wyglądać będzie zarówno w domu, jak i w biurze.
Więcej miejsca na różne zadania
Monitor LG 34WP65C-B z ekranem UltraWide™ QHD doskonale nadaje się do pracy. Pozwala na wygodne wyświetlenie, przeglądanie i edytowanie wielu stron internetowych oraz dokumentów. Dzięki szerokiemu ekranowi możesz komfortowo brać udział w webinariach z większą liczbą uczestników i wygodnie przeglądać materiały.
Wyświetl raporty i arkusze danych obok siebie, aby móc je wygodnie oglądać bez przełączania się między oknami. Zamień szeroki ekran monitora w wirtualną klasę, w której sprawnie uporządkujesz wszystkie podręczniki, lekcje, rozmowy i wyszukiwania.
Niezwykle płynny obraz
Częstotliwość odświeżania na poziomie 160 Hz pozwala szybko zobaczyć kolejną klatkę gry i sprawia, że obraz jest płynny. Dzięki temu możesz szybko reagować na działania przeciwników i łatwiej namierzać cele.
Czas reakcji MBR 1 ms gwarantuje płynną grę, zwiększa ostrość i eliminuje poświatę. W efekcie dynamiczne i szybkie obiekty w środku akcji mogą dać Ci przewagę nad innymi graczami.
Bogactwo doświadczeń audiowizualnych
Ten elegancki w swojej prostocie monitor ma smukłą ramkę z trzech stron, która pozwala skupić się na fantastycznie szczegółowym, realistycznym obrazie. Dodatkowo idealnym dopełnieniem jest dźwięk w technologii MAXXAUDIO® z głośników stereo o mocy 7 W.
W technologii HDR dostępne są różne rodzaje treści. Monitor LG 34WP65C-B wyposażono w technologię HDR 10, która obsługuje specyficzne poziomy kolorów i jasności, zapewniając fantastyczne barwy treści.
Technologia AMD FreeSync™
Dzięki technologii AMD FreeSync™ nie umknie Ci ani jedna klatka. Technologia ta eliminuje rozrywanie i zacinanie obrazu będące efektem różnic między szybkością generowania kolejnych klatek przez kartę graficzną a częstotliwością odświeżania monitora. AMD FreeSync™ zapewnia płynniejszy ruch postaci i innych elementów w grach.
Prostota i wygoda
LG 34WP65C-B ma łatwą w montażu podstawka, która nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Co więcej, elastycznie pozwala dostosować wysokość i nachylenie dużego ekranu do Twoich wymagań, dzięki temu uzyskasz najbardziej komfortowe ustawienie ekranu.
- podstawa odłączana jednym przyciskiem
- wysokość - 0~110 mm
- pochylenie - -5~20°

Dane techniczne
| Seria | Brak |
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Format obrazu | 21:9 |
| Rozdzielczość | 3440x1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 160 Hz |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast | 3 000:1 |
| Czas reakcji | 1 ms (MBR), 5 ms (GTG) |
| Kąty widzenia | 178°/178° |
| Złącza | HDMI 2.0 - 2 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. |
| Montaż ścienny: | Tak |
| Głośniki | Tak |
| Pivot | Nie |
| Tuner TV | Nie |
| Wymiary | Szerokość: 809 mm, Wysokość (z podstawą): 568 mm, Głębokość (z podstawą): 260 mm |
| Waga | 7,7 kg |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17