LG 43LJ594V TELEWIZOR LED 43"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
webOS 3.5 - łatwy i przyjemny w obsłudze

Jeszcze więcej rozrywki

Telewizor z wydajnym procesorem obrazu

Ulepsz każdą scenę z LG LJ594V

Wysoka jakość materiałów w rozdzielczości Full HD

Doskonały dźwięk z Virtual Surround Plus

Odtwarzaj multimedia z zewnętrznego dysku

Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 Full HD |
| Typ telewizora | LED |
| Obraz 3D | Nie |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Smart TV | Tak |
| Łączność | WiFi;Miracast |
| Złącza | 2x HDMI;1x USB;2x Wejście RF;1x Wejście kompozytowe;Wejście antenowe;Wejście optyczne;LAN |
| Tuner cyfrowy | DVB-C;DVB-S2;DVB-T2 |
| Moc głośników | 2x 5W |
| Standard VESA | 200 x 200 mm |
| Wymiary | 977x187x615mm |
| Waga | 8.1 kg |
| Akcesoria w zestawie | Baterie do pilota;Kabel zasilający;Pilot |
| Dodatkowe informacje | Odtwarzanie plików multimedialnych;Nagrywanie USB;Time Shift USB; |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17