LG 55UP81003LR TELEWIZOR 55"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
LG 55UP81003LR
Prawdziwa jakość 4K UHD
Niezwykle wciągające wrażenia

Gwarancja niepodważalnej wydajności

Centrum Twoich ulubionych treści

Wizja twórcy powołana do życia

Dostrzeż najdrobniejsze detale

Graj po mistrzowsku

Łatwa i szybka konfiguracja gier
Wkrocz do świata gier

Pełna kontrola bez opóźnień

Porywające doświadczenia sportowe
Nie przegap żadnego meczu ulubionej drużyny
Czysta przewaga
Upiększ swoje wnętrze
Podkreśla wszystko, co widzisz i słyszysz
Zobacz wszystko w 4K

Błyskotliwy pomysł na lepszy telewizor

Jakość, na którą zasługuje każdy rodzaj dźwięku
Myślisz, że znasz już technologię smart?
Przemyśl to jeszcze

Zaczaruj swój telewizor
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 UHD 4K |
| Typ telewizora | LED |
| Obraz 3D | Nie |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Smart TV | Tak |
| Łączność | Bluethooth, WiFi |
| Złącza | HDMI, LAN, SPDIF, USB, Wejście antenowe |
| Tuner cyfrowy | DVB-C, DVB-T2/T, DVB-S2/S |
| Moc głośników | 20 W |
| Standard VESA | 300x300 mm |
| Wymiary | 1235 x 787 x 260 cm |
| Waga | 15,5 kg |
| Akcesoria w zestawie | Pilot, baterie, kabel zasilający |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17