LG K8 2017 1.4GHz/1.5GB/16GB 5'' LTE Dual SIM TITAN
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
LG K8 (2017) to smukły, wygodnie leżący w dłoni smartfon z zaokrąglonymi krawędziami i stylowym panelem pokrytym szkłem 2,5D Arc. Ekran 5 cala HD realistycznie oddaje piękno wyświetlanych zdjęć i filmów, zapewniając wyraźny obraz nawet w jasny dzień. Aparat główny 13 Mpix z funkcją Tap&Shot umożliwia wykonanie idealnie ostrych zdjęć!
W pełni wyposażony tylny aparat 13 MP
Uchwyć moment takim, jaki był.
Kompletny aparat 13 MP doskonale uchwyci najlepsze chwile Twojego życia w każdy możliwy sposób. Dzięki ultrajasnemu obiektywowi F2.2 o rozmiarze 1/3", który uchwyci każdy promyk światła, wszystkie Twoje wspomnienia będą wyraźne, ostre i gotowe do pokazania innym.

Aparat 5 MP do automatycznego robienia selfie 5
Automatyczne robienie doskonałych zdjęć.
Przytrzymaj nieruchomo telefon przez chwilę, a automat resztę zrobi za Ciebie. Nie trzeba niczego dotykać ani naciskać, aby za każdym razem otrzymać wyraźne selfie. Zalecany jest szeroki uśmiech.

5" ekran dotykowy HD In-cell z szybką 2.5D Arc
Szeroki wyświetlacz, gładkie krawędzie.
Duży i jasny 5-calowy wyświetlacz HD In-cell jest wyposażony w szybkę 2.5D Arc, która zapewnia przyjemny dotyk. Twoje oczy i palce będą Ci dziękować.

Wyższa wydajność
Szybszy i pod kontrolą.
Czterordzeniowy procesor 1,4 GHz i 1,5 GB pamięci RAM przyspieszą przetwarzanie, a pamięć eMMC o pojemności 16 GB przechowa wszystkie Twoje nagrania i filmy. Zasilanie zapewnia potężny wyjmowany akumulator o pojemności 2500 mAh.

Szybkie udostępnianie
Udostępniaj szybko i bezproblemowo.
Nagraj film i od razu udostępnij go w sieci społecznościowej lub komunikatorze. Bezpośrednio w oknie podglądu dotknij ikony Szybkie udostępnianie. Nie ma nic prostszego i szybszego.

Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 425 (4 rdzenie, 1.40 GHz, Cortex A53) |
| Układ graficzny | Adreno 308 |
| Przekątna ekranu | 5" |
| Pamięć RAM | 1.5GB |
| Pamięć wbudowana | 16GB |
| Rozdzielczość ekranu | 1280 x 720 |
| Łączność | 4G (LTE);Wi-Fi;Bluetooth |
| Złącza | 1x Micro USB;Czytnik kart pamięci;2x Gniazdo kart nanoSIM;1x Wyjście słuchawkowe/głośnikowe |
| Aparat | 5.0 Mpix - przód;13.0 Mpix - tył |
| System operacyjny | Android 7.0 Nougat |
| Bateria | Litowo-jonowa 2500 mAh |
| Waga | 142 g |
| Wymiary | 144x72x8mm |
| Kolor | Szary |
| Dodatkowe informacje | Akcelerometr;Czujnik zbliżenia;Czujnik światła;A-GPS;GLONASS |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17