LINKSYS MR8300-EU AC2200 ROUTER
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Linksys MR8300
Uaktualnij swoje domowe WiFi i uzyskaj niezwykle szybkie prędkości bezprzewodowe dzięki trójpasmowemu routerowi WiFi Linksys Max-Stream AC2200 (MR8300). Zapewnia on doskonałą prędkość do 2,2 Gb/s w całym domu i dostarcza dedykowany sygnał do każdego podłączonego urządzenia przy użyciu technologii MU-MIMO. Jest również przyszłościowy dzięki wbudowanej technologii Mesh WiFi: wystarczy dodać węzeł WiFi Velop Mesh, aby rozszerzyć zasięg w dowolnym obszarze domu.
WiFi dla wszystkich podłączonych urządzeń
Wykorzystując technologię Tri-Band i MU-MIMO (Multi-User Multiple-Input Multiple Output), MR8300 zapewnia szybkie WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Będziesz w stanie przesyłać strumieniowo multimedia 4K, przeglądać Internet i grać w gry online, tak jakby każde z Twoich urządzeń miało swój własny, dedykowany sygnał WiFi.
Zasięg WiFi dla każdego obszaru domu
Dzięki wbudowanemu Mesh WiFi, router ten jest dostosowany do potrzeb złożonych sieci. W miarę wzrostu potrzeb wystarczy dodać węzeł Linksys Velop, aby rozszerzyć zasięg. Wszystkie węzły Velop współpracują bezproblemowo z MR8300, więc nie ma potrzeby ręcznego przełączania między sieciami.
Porty Ethernet dla wszechstronnej łączności
Wyposażony w cztery porty Gigabit Ethernet, MR8300 obsługuje połączenia przewodowe do 1 Gb/s i umożliwia łatwe podłączenie do sieci współdzielonych urządzeń pamięci masowej, drukarek i innych obsługiwanych urządzeń peryferyjnych.
Łatwa konfiguracja
Po prostu podłącz router do modemu, pobierz aplikację Linksys App, nazwij swoją sieć i wybierz hasło. Dzięki aplikacji Linksys możesz dokładnie monitorować i zarządzać domowym WiFi za pomocą smartfona lub tabletu, m.in. tworząc oddzielną sieć dla gości, ustawiając kontrolę rodzicielską czy nadawać priorytety przepustowości określonym urządzeniom.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Rodzaj Routera | Bezprzewodowy |
| Częstotliwość pracy | 2.4 / 5 GHz (DualBand) |
| Złącza wejścia/wyjścia | 1x WAN; 4 x LAN 10/100/1000; 1x USB; |
| Obsługiwane standardy | 802.11ac (gen. 5) |
| Prędkość transmisji bezprzewodowej | do 2100 Mb/s |
| Antena | Zewnętrzna - 4 szt. |
| Zabezpieczenia transmisji bezprzewodowej | WPA2 |
| Dodatkowe funkcje | Kontrola rodzicielska; Sieć gościnna; MU-MIMO |
| Wymiary | 214 x 162 x 55 mm |
| Dodatkowe informacje | Waga: 608 g |
| Zawartość opakowania | Router; Skrócona instrukcja obsługi; Kabel Ethernet; Adapter zasilania; Dokumentacja regulacyjna i gwarancyjna |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17