LOGITECH 100 ULTIMATE EARS GREY SŁUCHAWKI
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Ośmielone dzięki wielkim grafikom i szarej, metalowej budowie, Ultimate Ears 100 Grey Industry odzwierciedlają silne akordy rocka. Inspirowane zespołami Switchfoot i Sugar Ray, Ultimate Ears 100 Grey Industry ucieleśniają emocje z występów najlepszych zespołów rockowych.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Rodzaj Słuchawek | Douszne |
| Mikrofon | Nie |
| Rodzaj złącza | 1x Jack 3.5mm |
| Długość przewodu | 1,2m |
| Pasmo przenoszenia | 20Hz - 20kHz |
| Impedancja | 16 Ohm |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17