Lexar Dysk SSD NM790 1TB 2280 PCIeGen4x4 7200/6500
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Lexar 1 TB M.2 PCIe Gen4 NVMe NM790

Poznaj dyski Lexar NM790, nowoczesne jednostki SSD wyposażone w interfejs PCIe Gen4 NVMe, dzięki którym osiągniesz najwyższą wydajność i szybkość. Zużywają one przy tym mniej energii niż wcześniejsze rozwiązania, pozwalając wydłużyć czas pracy na baterii Twojego laptopa. Każdy produkt Lexar przeszedł rygorystyczne testy jakości w laboratorium, aby zagwarantować wysoką jakość, kompatybilność i niezawodność. Ciesz się możliwościami swojego dysku Lexar NM790 w każdych okolicznościach.
Rozwiązania dla najwyższej wydajności
Dysk M.2 Lexar NM790 o pojemności 1 TB oferuje maksymalną prędkość odczytu/zapisu sięgającą nawet 7400/6500 MB/s. To wydajność, która zapewni Ci płynny gaming i efektywną pracę. Technologia HMB 3.0 (Host Memory Buffer) umożliwia wykorzystanie pamięci DRAM, a pamięć podręczna Dyamic SLC pozwala na osiągnięcie większej wydajności zapisu. Z kolei wysoki wskaźnik MTBF 1,5 mln godzin oraz TBW na poziomie 1000 TB gwarantują długą i niezawodną pracę NM790.
Stworzony do pracy i rozrywki
Dyski Lexar NM790 zaprojektowano z myślą o hardkorowych graczach, profesjonalistach i twórcach treści. Dzięki nim zapewnisz sobie wydajność jakiej potrzebujesz. Przyspiesz grę i pracę nad swoimi kreatywnymi projektami. Co ważne, dysk NM790 jest kompatybilny zarówno z laptopami, komputerami stacjonarnymi, jak i konsolami PlayStation 5. Rozszerz pamięć swojej platformy do gier, by przechowywać na niej jeszcze więcej ulubionych tytułów.
| Przeznaczenie produktu |
Gaming
PC
PlayStation 5
|
| Pojemność | 1000 GB |
| Interfejs | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Prędkość odczytu (maksymalna) | 7400 MB/s |
| Prędkość zapisu (maksymalna) | 6500 MB/s |
| Niezawodność MTBF | 1 500 000 godz |
| Dodatkowe informacje |
Technologia SLC
Zwiększona odporność na drgania
Kompatybilność z PlayStation 5
|
| Kod producenta | LNM790X001T-RNNNG |
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 5 lat |
| Typ gwarancji | producenta |
| Pojemność | 1000 GB |
| Format | M.2 2280 |
| Interfejs | PCI Express 4.0 x4 NVME (M.2) |
| Prędkość odczytu | 7400 MB/s |
| Prędkość zapisu | 6500 MB/s |
| Wymiary | 80 x 22 x 2,45 mm |
| Waga | 6g |
| Kod producenta | LNM790X001T-RNNNG |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17