MACBOOK AIR A1369 / 64GB / 13.3" / GWARANCJA 3MSC
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Poleasingowy MacBook Air A1369, sprzedawany tylko z zasilaczem.
GWARANCJA 3 MIESIĄCE
Stan: Bardzo dobry.
Specyfikacja
| Procesor: | INTEL CORE 2 DUO 2.13GHz |
| Prędkość procesora: | 2130MHz 6M CACHE |
| Zainstalowana pamięć: | 4096MB /MODEL POSIADA PAMIĘĆ WLUTOWANĄ W PŁYTĘ GŁÓWNĄ/ |
| Dysk Twardy : | 64GB SSD |
| Bateria : | TRZYMA ok. 4-5 GODZIN |
| Przekątna ekranu : | 13.3" |
| Rozdzielczość matrycy : | 1440x900 |
| Karta grafiki : | NVIDIA GeFORCE 320M 256MB |
| Karta dzwiekowa : | INTEL HIGH DEFINITION AUDIO |
| Napęd optyczny : | BRAK |
| Klawiatura : | POLSKA PROGRAMISTY |
| Urządzenie wskazujące : | TOUCHPAD |
| Karta sieciowa LAN : | TAK |
| Karta sieciowa WLAN : | TAK |
| Czytnik linii papilarnych : | NIE |
| Bluetooth : | TAK |
| Kamerka internetowa : | TAK |
| Zasilacz : | TAK W KOMPLECIE, ORYGINALNY |
| Wejścia/wyjścia : | USBx2 , MINI PORT , FW , AUDIO , MIKROFON |
| System operacyjny : | MAC OS X |
| Gwarancja : | 3 MIESIĄCE |
Dane techniczne
| Procesor | Intel Pentium |
| Model procesora | Core 2 Duo 2,13 GHz |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 2/2 |
| Przekątna matrycy | 13,3" |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | USBx2 , MINI PORT , FW ,1x AUDIO ,1x MIKROFON |
| Dodatkowe informacje | GWARANCJA 3 MIESIĄCE; zasilacz |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17