MACBOOK PRO A1278 C2D/4GB/320GB/13"/GW 3 MIESIĄCE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Poleasingowy MACBOOK PRO A1278, sprzedawany tylko z zasilaczem.
GWARANCJA 3 MIESIĄCE
Stan: dobry, wyraźne ślady użytkowania.
Specyfikacja
| Procesor: | INTEL CORE 2 DUO 2.66GHz |
| Prędkość procesora: | 2660MHz 3M CACHE |
| Zainstalowana pamięć: | 4096MB |
| Dysk Twardy : | 320GB SATA NOWY |
| Bateria : | TRZYMA ok. 4 GODZIN |
| Przekątna ekranu : | 13.3" |
| Rozdzielczość matrycy : | 1280x800 |
| Karta grafiki : | NVIDIA GeFORCE 320M 256MB DEDYKOWANA |
| Karta dzwiekowa : | INTEL HIGH DEFINITION AUDIO |
| Napęd optyczny : | NAGRYWARKA DVDRW, SZCZELINOWY |
| Klawiatura : | POLSKA PROGRAMISTY, PODŚWIETLANA |
| Urządzenie wskazujące : | TOUCHPAD |
| Karta sieciowa LAN : | TAK |
| Karta sieciowa WLAN : | TAK |
| Czytnik linii papilarnych : | NIE |
| Bluetooth / ZASILACZ : | TAK / TAK, ZAMIENNIK |
| Kamerka internetowa : | TAK |
| Czytnik kart : | TAK |
| Wejścia/wyjścia : | USBx2 , MINI PORT , FW , AUDIO , MIKROFON |
| System operacyjny : | MAC OS X |
| Gwarancja : | 3 MIESIĄCE |
Dane techniczne
| Procesor | Intel Pentium |
| Model procesora | Core 2 Duo 2,66 GHz |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/1 |
| Przekątna matrycy | 13,3" |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | GF320m |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 2x USB 2.0;1x Mini display port;1x RJ45;1x Wejście słuchawkowe |
| Dodatkowe informacje | GWARANCJA 3 MIESIĄCE; zasilacz |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17