MACBOOK PRO A1286 i5/4GB/500GB/15"/ GW 3 MIESIĄCE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Poleasingowy MACBOOK PRO A1286, sprzedawany tylko z zasilaczem.
GWARANCJA 3 MIESIĄCE
Stan: dobry, wyraźne ślady użytkowania.
Specyfikacja
| Procesor: | INTEL CORE I5 2.53GHz |
| Prędkość procesora: | 2530MHz 3M CACHE |
| Zainstalowana pamięć: | 4096MB |
| Dysk Twardy : | NOWY, 500GB SATA |
| Bateria : | TRZYMA ok. 4 GODZIN |
| Przekątna ekranu : | 15.4" |
| Rozdzielczość matrycy : | 1680x1050 MATOWA |
| Karta grafiki : | INTEL GRAPHICS HD + NVIDIA GeFORCE 330M |
| Karta dzwiekowa : | REALTEC HIGH DEFINITION AUDIO |
| Napęd optyczny : | NAGRYWARKA DVDRW, SZCZELINOWY |
| Klawiatura : | POLSKA PROGRAMISTY, PODŚWIETLANA |
| Urządzenie wskazujące : | GŁADZIK , TOUCHPAD |
| Karta sieciowa LAN : | TAK |
| Karta sieciowa WLAN : | TAK |
| Czytnik linii papilarnych : | NIE |
| Bluetooth : | TAK |
| Kamerka internetowa : | TAK |
| Czytnik kart / ZASILACZ : | TAK / TAK, ZAMIENNIK |
| Wejścia/wyjścia : | USBx2 , MINI PORT , FW , AUDIO , MIKROFON |
| System operacyjny : | MAC OS X |
| Gwarancja : | 3 MIESIĄCE |
Dane techniczne
| Procesor | Intel Pentium |
| Model procesora | i5 |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 2/2 |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | GF330 |
| Pamięć karty graficznej | 1024 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 2x USB 2.0;1x Mini display port;1x RJ45;1x Wejście słuchawkowe |
| Dodatkowe informacje | GWARANCJA 3 MIESIĄCE; zasilacz |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17