MANTA 42" 4204 TV LED
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
TECHNOLOGIA LED
Zastosowana do produkcji panelu znacznie poprawia jakość obrazu w stosunku do ekranów LCD. Dzięki diodom równomiernie podświetlającym ekran możliwe jest uzyskanie większego kontrastu, lepsze odwzorowanie kolorów, a także znakomitą głębię czerni z jej różnymi odcieniami. Panele LED pozwalają także na mniejsze gabaryty telewizora, a przez to na zmniejszenie jego wagi.
WBUDOWANY TUNER DVB-T/C
Telewizory z serii MANTA LEDoferują pełną kompatybilność ze standardami telewizji cyfrowej i pozwalają na bezpłatne odbieranie sygnału licznych stacji telewizyjnych i radiowych dostępnych w Polsce w wysokiej rozdzielczości HD, bez konieczności zakupu dodatkowego tunera DVB-T. Dzięki wbudowanemu tunerowi użytkownik zaoszczędzi również energię elektryczną potrzebną za zasilania dwóch urządzeń

KRYSTALICZNIE CZYSTY DŹWIĘK
Cyfrowy sygnał audio płynący z dekodera DVB-T, który dostarczają stacje telewizyjne oraz filmy w połączeniu ze zintegrowanym systemem E-AC3-3 dają wrażenie przestrzennego dźwięku na wbudowanych głośnikach. Telewizor przyjmuje również dźwięk w systemach B/G,D/K,I,L/L,M/N.
NOWOCZESNA TECHNOLOGIA
Wysoka rozdzielczość Full HD 1080p 1920 x 1080, szerokie kąty widzenia, jasność na poziomie 300cd/m2, wysoki kontrast 4000:1, pełna redukcja szumów oraz szybki czas reakcji sięgający 5ms zachęcają do śledzenia ulubionych programów i filmów z jeszcze lepszą jakością
WIELE MOŻLIWOŚCI
Dzięki licznym złączom, w tym cyfrowym Component, trzema HDMI, a także SCART, do telewizora można podłączyć odtwarzacz DVD, Blu-ray, lub multimedialny box, a także popularne konsole do gier video, zarówno te najnowszej generacji, jak i starsze. Po zastosowaniu specjalnego kabla możliwe jest także podłączenia tabletów. Wejście VGA umożliwia wyświetlanie obrazu z nawet ze starszych modeli komputerów PC i laptopów, a specjalne gniazdo audio pozwoli również na przesłanie dźwięku z komputera.
ZINTEGROWANE CENTRUM ROZRYWKI
Po podłączeniu pendrive’a bądź przenośnego dysku twardego z odpowiednią zawartością poprzez wbudowane w telewizor złącze USB, użytkownik zyskuje możliwość odtwarzania multimedialnej zawartości nośnika. Telewizorwspiera popularne formaty filmów – także w rozdzielczości HD – z polskimi napisami. Nie brakuje możliwości przeglądania na ekranie telewizora zdjęć zapisanych w formacie cyfrowym, można również odtwarzać pliki muzyczne. Telewizorumożliwia również nagrywanie programów, zapisując dane na podłączonym do telewizora urządzenia USB. Urządzenie znakomicie radzi sobie także podczas przeglądania telegazety.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 42” |
| Rozdzielczość: | Full HD 1920x1080 |
| Tuner DTV: | DVB-T/C MPEG-4 |
| Jasność: | 300 cd/m2 |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Czas reakcji: | 5 ms |
| EPG: | Tak |
| Teletekst: | Tak |
| HDMI: | 3 |
| EURO (SCART): | Tak |
| Wejście komponentowe (Y/Pb/Pr): | Tak |
| Wejście kompozytowe (A/V): | Tak |
| Złącze CI: | Tak |
| Słuchawki: | Tak |
| Wbudowane głośniki: | 2 |
| Moc głośników: | 2x 10 W |
| Zasilanie: | 230 V |
| Pobór prądu (czuwanie): | 0,5 W |
| Pobór prądu (Max): | 75 W |
| Gniazdo USB: | TAK |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Kontrast Dynamiczny: | 3000000:1 |
| Redukcja szumów: | 3D |
| VESA: | TAK |
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17