MANTA LED19LHN58C 19" TELEWIZOR LED
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Telewizor MANTA LED19LHN58C
Manta LED19LHN58C to niewielki telewizor o przekątnej 19-cali, który doskonale sprawdzi się w pokoju dziecięcym czy młodzieżowym. Rozdzielczość HD READY jaką oferuje ten telewizor jest typowa dla urządzeń o przekątnej 19-cali. Telewizor wyposażony jest w tuner DVB-T/C i umożliwia odbiór naziemnej telewizji cyfrowej oraz telewizji kablowej. Dzięki złączu HDMI możliwe jest podłączenie na przykład odtwarzacza DVD czy konsoli do gier.
Telewizor wyposażony jest w gniazdo USB, dzięki któremu możliwe jest odtwarzanie multimediów z nośników wymiennych typu pendrive. Funkcja PVR pozwala na nagrywanie audycji telewizyjnych na nośnikach wymiennych. Elektroniczny Przewodnik po Programach (EPG) umożliwia wygodne wyświetlanie informacji o aktualnie wyświetlanym programie oraz o innych nadawanych audycjach. Pozwala także na czasowe programowanie nagrywania.

LED19LHN58C zamiast monitora
Telewizor LED19LHN58C wyposażony jest w gniazdo VGA oraz wejścia PC Audio. Dzięki temu z powodzeniem może zastąpić monitor komputerowy. Takie rozwiązanie jest idealne do małych pomieszczeń, na przykład pokoju dziecięcego, gdzie nie ma miejsca zarówno na monitor, jak i na telewizor. Krótki czas reakcji i doskonałe nasycenie barw sprawiają, że LED19LHN58C doskonale sprawdza się w obydwu tych funkcjach.
W domu i w na kampingu
Manta LED19LHN58C to telewizor o niewielkim poborze energii, w trybie czuwania pobiera poniżej 0,5 W, zaś podczas pracy 36 W. ze względu na swoje małe rozmiary i niski pobór energii może być idealnym rozwiązaniem na wypady poza miasto.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Przekątna ekranu | 19" |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 HD |
| Typ telewizora | DLED |
| Obraz 3D | Nie |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Smart TV | Nie |
| Jasność | 180 cd/m2 |
| Złącza | RF x1; USB x1; CI x1; Earphone x1; HDMI x1; VGA x1; Mini YPbPr in x1; SCART x1; PC Audio in x1; Mini AV x1 |
| Tuner cyfrowy | DVB-T/C (MPEG4, MHEG-5 UK) |
| Moc głośników | 2 x 3W |
| Standard VESA | 100×100 mm |
| Wymiary | 290 x 436 x 165 mm |
| Waga | 2,45 kg |
| Akcesoria w zestawie | pilot; baterie 2xAAA; instrukcja obsługi; karta gwarancyjna |
| Dodatkowe informacje | System dźwięku: Dolby Digital; Redukcja szumów: 3D |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17