MANTA LED4301E1 TELEWIZOR LED 43"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
43-calowy telewizor LED, o rozdzielczości 1920 x 1080 Full HD. Format obrazu: 16:9. Jasność: 200 cd/m2. Czas reakcji: 8.5 m/s. Wbudowane głośniki o łącznej mocy 16 W. Dolby Digital Plus. Nagrywanie na USB oraz odtwarzanie z USB. Teletekst z pamięcią 1000 stron. Tryb hotelowy.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 Full HD |
| Typ telewizora | LED |
| Obraz 3D | Nie |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Smart TV | Nie |
| Jasność | 200 cd/m2 |
| Złącza | 3x HDMI;1x USB;Eurozłącze (Scart);Wyjście słuchawkowe;D-Sub (VGA);Złącze Common Interface |
| Tuner cyfrowy | DVB-C;DVB-T |
| Moc głośników | 16W |
| Wymiary | 1062x163x646mm |
| Waga | 5.8 kg |
| Dodatkowe informacje | Odtwarzanie plików multimedialnych; |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17