MAXCOM MM720BB TELEFON
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Nowy Model Maxcom MM720BB to zupełnie nowa odsłona telefonu dla Seniora. Telefon został wyposażony w duży kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,2 cala. MM720BB posiada przyjazne, graficzne menu, które jest bardzo intuicyjne w użytkowaniu. Model wyposażony jest w funkcję SOS, dzięki której użytkownik może poczuć się bezpiecznie w każdej sytuacji. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk, aby w razie konieczności szybko wezwać pomoc.
Dodatkowo telefon został wyposażony w klawisz I.C.E (ang.In Case of Emergency- w nagłym wypadku, rozpoznawany przez ratowników na całym świecie. Dzięki tej unikalnej i wyjątkowej funkcji, użytkownik ma możliwość umieszczenia informacji o sobie w jednym miejscu tj. grupa krwi, choroba, alergia oraz kogo powiadomić w nagłym wypadku.
Oprogramowanie telefonu zostało przygotowane ze specjalną dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu podnosi poziom bezpieczeństwa Seniorów. Telefon posiada radio bez konieczności podłączania zestawu słuchawkowego, aparat fotograficzny, latarkę, budzik, bluetooth. Model MM720BB ma w zestawie ładowarkę biurkową. Jest to telefon idealny dla osób ceniących praktyczne rozwiązania.
- Funkcja głośnomówiąca
- Aparat fotograficzny VGA
- Duże podświetlane klawisze
- Kolorowy wyświetlacz 2,2 cala
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Przekątna ekranu | 2.2" |
| Łączność | Bluetooth |
| Złącza | MicroUSB;Wyjście słuchawkowe;Mini SIM |
| Aparat | 0,3 Mpix |
| Bateria | Litowo - Jonowy 800 mAh |
| Waga | 83 g |
| Wymiary | 124x48x12.4mm |
| Kolor | Czarno-szary |
| Dodatkowe informacje | Przycisk SOS;Latarka;Tryb głośnomówiący;Radio FM;Odtwarzacz MP3;Funkcja głośnomówiąca;Alarm;Zegar i data;W zestawie: Stacja dokująca |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17