MAXELL MAXTAB TABLET 8" 861017
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Tablet wyposażony w przyciski umieszczone na ekranie dotykowym, 8-calowy ekran, wbudowaną pamięć o pojemności 4 GB, głośnik, kamerę internetową, funkcje budzika, kalkulatora i kalendarza, tablet z połączeniem WI-FI stanie się źródłem wielogodzinnej rozrywki.
Cechy:
- Przyciski umieszczone na ekranie dotykowym
- Google Search/Przeglądarka
- Kamera/Aparat fotograficzny/Odtwarzacz wideo
- Odtwarzacz muzyki
- Budzik
- Instalator Spk
- Kalkulator
- ES File Explorer oraz Task Manager
- Czas globalny
- Mapy Google/Talk/iReader
- Galeria zdjęć
- Czas oczekiwania 2 godziny
- 12godzin odtwarzania muzyki, 2,5 godziny odtwarzania filmów oraz 6 godzin przeglądania Internetu
- Tablet dostępny w wersji o przekątnej ekranu 7 lub 8 cali
- 2-letnia gwarancja.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | sprzedawcy |
| Procesor | Telechip Cortex A8 1.2 GHz |
| Pamięć wbudowana | 4 GB |
| Przekątna ekranu | 8" |
| Rozdzielczość ekranu | 800x480 |
| Aparat | 0.3 Mpx |
| Łączność | WiFi 802.11 a/b/g/n |
| Złącza | Mini Jack 3.5 mm;DC-in;Mini USB;HDMI;Gniazdo na kartę Micro SD |
| System | Android 4.1 |
| Wymiary | 11x220x163mm |
| Waga | 700g |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17