MEDIATECH MT1257 COBRA PRO REVENANT KLAWIATURA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Prezentujemy podświetlaną klawiaturę membranową z serii COBRA PRO. COBRA PRO REVENANT MT1257 dedykowana jest dla wszystkich graczy komputerowych.
Klawiatura ma opcję podświetlanych klawiszy. Podświetlenia stanowi ciekawe, dodatkowe urozmaicenie. Szczególnie w trakcie trwania nocnych kampanii!
Ergonomiczny kształt klawiatury oraz dobrze wyprofilowane membranowe klawisze o niskim skoku wpływają na jakość pracy z urządzeniem.|
Dodatkowym atutem klawiatury REVENANT jest górna obudowa wykonana z metalu.
Wyposażona jest w dwanaście przycisków funkcyjnych ułatwiających sterowanie multimediami.
Klawiaturę MT1257 można podłączyć do komputera stacjonarnego lub notebooka za pośrednictwem portu USB.
Do działania nie jest wymagane dodatkowe oprogramowanie, co jest dużą zaletą.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Łączność | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie klawiszy | Tak |
| Klawisze do multimediów | Tak |
| Dł. przewodu | Długość kabla ~150cm |
| Wymiary | Wymiary: 442x131x40mm |
| Waga | Waga: 0,65kg |
| Dodatkowe informacje | Zgodność z Windows WIN 7/8/10 32-64bit, Mac OS; 2 tryby podświetlenia klawiszy; 12 dodatkowych funkcji multimedialnych i internetowych; 104 klawisze; |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17