MEDIATECH MT845 TELEFON GSM DUAL SIM 1.77"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Przyjazny telefon DUAL PHONE MT845 daje niezrównaną mobilność. Jego wyjątkowe, klasyczne wzornictwo zapewni prostą i wygodną obsługę a możliwość obsługi MP3 i MP4, a także wbudowane radio da pełną swobodę odtwarzania ulubionej muzyki zarówno z głośników jak i słuchawek.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Procesor | 1664 |
| Układ graficzny | Dual SIM system GSM 850/900/1800/1900 |
| Łączność | brak w zestawie; Możliwość rozbudowania do 32GB microSD |
| Złącza | Micro USB 2.0 |
| Aparat | 1,3MPIX (interpolacja) |
| Bateria | Akumulator litowy BL_5C 600mAh |
| Waga | 65g (z baterią) |
| Wymiary | 107x47x14,6mm |
| Dodatkowe informacje | Przeglądarka internetowa (2g);Media: Radio FM, Odtwarzacz MP3 & MP4, Zapis głosu i obrazu |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17