MERCUSYS AC12 AC1200 ROUTER
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
AC12 Dwupasmowy router bezprzewodowy AC1200
- Standard 802.11ac zapewnia dostęp do sieci Wi-Fi nowej generacji.
- Prędkość dochodząca do 1200 Mb/s oznacza granie w gry bez zakłóceń i płynną transmisję strumieniową.
- 4 zewnętrzne anteny dbają o zasięg sieci bezprzewodowej w całym domu.
- Sieć dla gości — dedykowana osobom korzystającym z twojej sieci domowej lub biurowej sporadycznie — uniemożliwia dostęp do newralgicznych zasobów sieci głównej.
- Łatwa instalacja — intuicyjny interfejs strony zarządzania błyskawicznie przeprowadzi cię przez cały proces konfiguracji.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Rodzaj Routera | Bezprzewodowy |
| Częstotliwość pracy | 2.4 / 5 GHz (DualBand) |
| Złącza wejścia/wyjścia | 3 x 10/100 Mbit/s 1 x WAN (RJ-45) |
| Obsługiwane standardy | 802.11a 802.11b 802.11g 802.11n 802.11ac |
| Prędkość transmisji bezprzewodowej | do 1200 Mb/s |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zabezpieczenia transmisji bezprzewodowej | WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Zarządzanie i konfiguracja | Kontrola dostępu Zarządzanie lokalne Zarządzanie zdalne |
| Wymiary | 222 x 140 x 32 mm |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17