MERCUSYS MR50G AC1900 ROUTER
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
MR50G Dwupasmowy router bezprzewodowy AC1900
- Dwupasmowe Wi-Fi w standardzie AC1900 – Korzystaj z domowej sieci WiFi bez opóźnień, osiągając prędkości do 1900Mb/s (do 1300Mb/s w paśmie 5GHz i 600Mb/s w paśmie 2,4GHz).
- Duży zasięg – 6 anten o dużym zysku i technologia Beamforming zapewniają stabilne połączenia w Twoim domu.
- Gigabitowe porty – Wykorzystaj w pełni swoje łącze internetowe osiągając oszałamiające prędkości.
- Większa wydajność sieci – Technologia MU-MIMO pozwala routerowi MR50G na komunikację z wieloma urządzeniami jednocześnie, zwiększając całkowitą przepustowość sieci.
- Inteligentna łączność – Funkcja Smart Connect automatycznie wybiera najlepsze dostępne pasmo dla każdego urządzenia.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Rodzaj Routera | Bezprzewodowy |
| Częstotliwość pracy | 2.4 / 5 GHz (DualBand) |
| Złącza wejścia/wyjścia | 2 x 10/100 Mbit/s 1 x WAN (RJ-45) |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.11a/n/ac 5 GHz IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz |
| Prędkość transmisji bezprzewodowej | do 1900 Mb/s |
| Antena | 6 zintegrowanych, dookólnych |
| Zabezpieczenia transmisji bezprzewodowej | WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Zarządzanie i konfiguracja | Kontrola dostępu Zarządzanie lokalne Zarządzanie zdalne |
| Dodatkowe informacje | 175.6 x 157.2 x 45 mm |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17