MSI A10RBS-254PL i7-10710U/16GB/512GB/MX350/W10H
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
NAJLEPSZY 6-RDZENIOWY PROCESOR DLA TWÓRCÓW, KTÓRZY PRACUJĄ W BIEGU
Firma MSI wpisuje się w ducha eksploracji i kreatywności, projektując największą kolekcję laptopów – serię Prestige. Te doskonale zaprojektowane maszyny pozwalają swobodnie przekraczać granice kreatywności i charakteryzują się nie tylko niepowtarzalnym, wyjątkowym smakiem, ale również są niezwykle wydajne. Nadszedł już czas, aby inspiracje przestały być ulotne i zaczęły być częścią, która zatrzymuje najlepsze chwile naszego życia.

Estetyka, która inspiruje
To, co zaczęło się jako wizja, stało się rzeczywistością. Dzięki krawędziom o charakterystycznym diamentowym szlifie, piaskowanej teksturze powierzchni oraz wysokiej jakości materiałom, seria Prestige jest wyjątkowa, a jednocześnie elegancka.

Notebooki z serii Prestige wyposażone są w najnowsze procesory Intel® Core ™ i7 dziesiątej generacji (nazwa kodowa Comet Lake), dzięki czemu nowe laptopy mogą zaoferować użytkownikom wysoką wydajność przy jednocześnie niewielkiej masie i wyjątkowej mobilności. W ten sposób możesz zawsze działać w ruchu, w dowolnym miejscu, w którym tylko chcesz. 6-rdzeniowy procesor przyspiesza pracę oprogramowania, umożliwiając twórcom wykonywanie skomplikowanych, wymagających dużej mocy obliczeniowej zadań, szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

MNIEJ CZEKANIA, WIĘCEJ TWORZENIA
Procesory graficzne z serii GeForce® zapewniają niesamowitą wydajność w Twoich ulubionych, kreatywnych aplikacjach dla twórców.
Wyjątkowa moc procesora graficznego przyspiesza działanie kreatywnych aplikacji, z których korzystasz na co dzień. W połączeniu ze sterownikami NVIDIA Creator Ready, uzyskasz najlepszą wydajność i niezawodność, które w istotny sposób zwiększą Twoją kreatywność. My zajęliśmy się technologią, dzięki czemu Ty możesz teraz skupić się na swojej twórczej pasji.

Spektakularne wizualne wrażenia (opcjonalnie)
Wizualizacja ma znaczenie, zwłaszcza w wypadku tworzenia treści. Wyjątkowy wyświetlacz True Pixel zapewnia realistyczne, wierne odwzorowanie obrazu w rozdzielczość 4K, ze 100% pokrycie przestrzeni barw AdobeRGB, Delta E<2, technologią True Color i weryfikacją przeprowadzona przez CalMAN – narzędziami niezbędnymi do kreatywnej pracy, projektowania, edycji zdjęć i materiałów wideo.
* W miarę upływu czasu, precyzja wyświetlania i wartość współczynnika Delta-E mogą ulegać zmianie. Jest to normalne zjawisko związane z eksploatacją sprzętu. Z tego powodu zalecana jest okresowa kalibracja kolorów, która zapewnieni optymalną dokładności odwzorowania barw.
Zaprojektowane z myślą o przyszłości
Zamknięte w bardzo lekkiej i smukłej aluminiowej obudowie, laptopy z serii Prestige to wyjątkowo mobilne i stylowe komputery. Dzięki możliwości odchylenia o 180° i położenia „na płasko” pokrywy z umieszczonym w niej wyświetlaczem oraz zmaksymalizowanej, dzięki cienkiej ramce, powierzchni ekranu, notebooki z serii Prestige ułatwiają dzielenie się pomysłami i projektami.

Podłączenie i ładowanie
Za sprawą obecności kilku wielofunkcyjnych portów Thunderbolt 3, notebooki z serii Prestige pozwalają na szybkie ładowanie podłączonych do nich urządzeń, przesyłanie danych z prędkością 40 Gb/s oraz na podłączenie do nich kilku wyświetlaczy i urządzeń peryferyjnych. Złącze microSD pozwala również na szybkie przenoszenie danych, co ma istotne znaczenie dla wszystkich twórców. Wszystko to jest możliwe, dzięki eleganckim notebookom z serii Prestige.

Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | Intel Core i7-10710U |
| Pamięć RAM | 16GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/1 |
| Dysk twardy HDD | Brak |
| Przekątna matrycy | 14" |
| Dysk SSD | 512 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | NVIDIA GeForce MX350 |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Nahimic 3 / Hi-Res Audio 2 x Dynaudio 2W Speaker 1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| Połączenia sieciowe | 1 Gbps; Wi-Fi 6 802.11 ax; Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 2x Type-C (USB / DP / Thunderbolt™) with PD charging 2x Type-A USB2.0 1x Micro SD |
| System | Windows 10 Home |
| Waga | 1.27kg |
| Dodatkowe informacje | Wysokość [cm] 1.65; Szerokość [cm] 32; Głębokość [cm] 22; |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17