MSI A11SCX-285PL I7-1185G7/16/512/GTX1650/W10H
Brak towaru
towar niedostępny
Opis



Teraz z procesorami Intel® Core™ i7 jedenastej generacji
Firma MSI wpisuje się w ducha eksploracji, projektując największą kolekcję laptopów - serię Prestige. Aby Twoja praca była bardziej efektywna, te precyzyjnie wykonane maszyny nie tylko charakteryzują się wyjątkowym smakiem, ale również są niezwykle wydajne. Smukły i lekki, a jednocześnie niezwykle wydajny, laptop ten wyeksponuje Twój styl i sposób pracy, niezależnie od tego, gdzie jesteś.



Estetyka, która inspiruje
To, co zaczęło się jako wizja, stało się rzeczywistością. Dzięki krawędziom o charakterystycznym diamentowym szlifie, piaskowanej teksturze powierzchni oraz wysokiej jakości materiałom, seria Prestige jest wyjątkowa, a jednocześnie elegancka.
Zaprojektowane z myślą o przyszłości
Zamknięte w bardzo lekkiej i smukłej aluminiowej obudowie, laptopy z serii Prestige to wyjątkowo mobilne i stylowe komputery. Dzięki możliwości odchylenia o 180° i położenia „na płasko” pokrywy z umieszczonym w niej wyświetlaczem oraz zmaksymalizowanej, dzięki cienkiej ramce, powierzchni ekranu, notebooki z serii Prestige ułatwią Ci dzielenie się pomysłami z klientami.


Podłączenie i ładowanie
Za sprawą obecności kilku wielofunkcyjnych portów Thunderbolt 4, notebooki z serii Prestige pozwalają na szybkie ładowanie podłączonych do nich urządzeń, przesyłanie danych z prędkością 40 Gbit/s oraz na podłączenie do nich kilku wyświetlaczy i urządzeń peryferyjnych. Laptopy z serii Prestige wyposażone są w najnowsze, bardzo szybkie czytniki kart microSD zgodne ze standardem UHS-III oferując tym samym możliwość bardzo szybkiego przegrywania plików.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | 11th Gen. Intel® Core™ i7-1185G7 3.0 - 4.8 GHz |
| Pamięć RAM | 16GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 2/2 |
| Dysk twardy HDD | Brak |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | 512 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | NVIDIA® GeForce® GTX 1650 With Max-Q Design |
| Pamięć karty graficznej | 4096 MB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Nahimic 3 / Hi-Res Audio 2 x Dynaudio 2W Speaker |
| Połączenia sieciowe | 802.11 ax Wi-Fi 6 + Bluetooth v5.1 |
| Złącza | 2x Type-C (USB / DP / Thunderbolt™) with PD charging 2x Type-A USB3.2 Gen2 1x Micro SD 1x (4K @ 60Hz) HDMI |
| System | Windows 10 Home |
| Waga | 1.69 kg |
| Dodatkowe informacje | Kolor: Urban Silver |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17

