MSI CX70 2PF-470XPL I5-4210M/4/500/GT840M 17,3"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis

Matryca LED 17,3 cali

Ekran o przekątnej 15,6 cali o rozdzielczości 1600 x 900 pozwala na swobodną pracę w każdych warunkach w domu, biurze czy podróży. Wysokiej jakości matryca LED zapewnia mniejsze zużycie energii oraz wysoką jakość wyświetlanego obrazu.
Pamięć RAM 4GB DDR3

W laptopie zamontowano szybkie pamięci RAM DDR3 które pozwalają na swobodną pracę i rozrywkę. Szybkie pamięci DDR3 to większa przepustowość przy mniejszym napięciu i do 40% mniejszy pobór energii niż pamięci w technologii DDR2.
Dysk twardy 500 GB
Dysk twardy o pojemności 500 GB pozwoli na przechowanie ogromnej ilości danych: zdjęć, filmów HD, plików MP3, gier, dokumentów lub projektów. Można na nim zapisać wiele godzin materiału video wysokiej rozdzielczości lub utworów w formacie MP3.
Pokaż siłę w grach dzięki serii dedykowanych kart graficznych NVIDIA GeForce GT 840M.

Bogatsza oprawa wizualna oraz lepsze osiągi w grach na wydajnej architekturze NVIDIA wyposażoną w 2GB własnej pamięci. Przeglądaj i twórz materiały wideo w jakości HD szybciej za pomocą oprogramowania wykorzystującego akcelerację GPU. Udoskonalaj i udostępniaj swoje zdjęcia przy użyciu popularnych aplikacji. NVIDIA GeForce zapewniają także wyższą wydajność w grach i większą energooszczędność.

Szybkie uniwersalne złącze USB 3.0 oraz złącze HDMI


Laptop został wyposażony w złącze USB 3.0. Standard zapewnia do 10 razy większy transfer, niż obecnie stosowany USB 2.0. Umożliwia to szybkie przenoszenie dużych plików, na przykład filmów HD. Dodatkowo posiada złącze HDMI, które pozwoli na podłączenie Twojego laptopa do telewizora bądź projektora.
Wbudowana kamera internetowa
.jpg)
Dzięki wbudowanej kamerze internetowej możesz teraz nie tylko rozmawiać z innymi, ale także prowadzić wideokonferencje i korzystać z wielu możliwości, jakie daje wbudowana kamera.
Karta Sieciowa WiFi 802.11 b/g/n

Laptop obsługuje standard sieci bezprzewodowej WiFi 802.11 b/g/n, który pozwala na przesyłanie danych z dużą prędkością. Technologia Wireless N gwarantuje dobry zasięg nawet na terenie dużych domów i mieszkań.
Bluetooth

Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth użytkownik ma możliwość parowania swojego komputera z telefonem bądź smartfonem oraz innymi urządzeniami posługującymi się tym standardem takimi jak głośniki, myszki, klawiatury itp.

Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | i5-4210M;2x2,60GHz (max 3,20GHz);3MB Cache |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 17,3" |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | nVidia GeForce GT840M |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Dodatkowe informacje | matowa matryca |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17