MSI GE60 2OE-045XPL I7-4700MQ/8/1TB/765M
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Gamingowy notebook z ekranem o przekątnej 15.6 cala. Posiada procesor Intel Core i7 czwartej generacji taktowany zegarem 2,4GHz z opcja Turbo Boost 3,4GHz oraz układ graficzny GeForce GTX765M 2 GB RAM.Zainstalowano w nim 8 GB pamięci RAM oraz Dysk Twardy 1 TB. Rozdzielczość ekranu FullHD z technologia anty błyskową
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | i7-4700MQ 2,4-3,4 GHz |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | GTX765M |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 2x USB 3.0; 2x USB 2.0; 1x VGA; 1x HDMI; 1x RJ45; 1x wejście mikrofonowe; 1x wejście słuchawkowe; |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17