MSI GE60 2PE-654XPL I7-4710HQ/8/128+1TB/GTX860/DOS
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Procesor | Intel Pentium |
| Model procesora | i7-4710HQ;4x2,50GHz (max 3,50GHz);6MB Cache |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Przekątna matrycy | 17,3" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | nVidia GeForce GTX860M |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | SoundBlaster Cinema +AudioBoost |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 ac;Wbudowany Bluetooth |
| Dodatkowe informacje | KillerLAN;czytnik kart pamięci;matowa powierzchnia matrycy |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17