MSI GE62 6QC-619XPL I7-6700HQ/8/1TB/GTX960M
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
MSI GE62 6QC Apache Pro
Notebook MSI GE62 to solidnie wykonany, lekki komputer dla graczy, dostępny w przystępnej cenie i licznych, atrakcyjnych konfiguracjach. Do jego budowy producent wykorzystał nie tylko aluminium, ale również stop magnezowo-litowy. Takie rozwiązanie pozwoliło zredukować wagę laptopa, a także zwiększyć jego sztywność i wytrzymałość - to pierwsza tego typu obudowa w notebookach gamingowych.
Model GE62 wyposażono w bardzo wydajny, czterordzeniowy procesor Intel Core i7 zapewniający odpowiednią moc do grania w najnowsze, wymagające gry.
Karta graficzna nVidia GeForce GTX 960M powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających graczy - duża moc i szereg zaawnsowanych technologii (Optimus, PhysX, GPU Boost 2.0) pozwalają cieszyć się wysokimi detalami grafiki. Całość uzupełnia wysokiej jakości, 15,6-calowy ekran o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080).
Procesor Intel Core i7
Intel Core i7 zapewnia najwyższą wydajność do obsługi najbardziej zaawansowanych zadań związanych z odtwarzaniem materiałów HD i 3D, wielozadaniowością i multimediami. Udostępnia nowoczesne technologie gwarantujące szybsze, płynniejsze i wydajniejsze działanie komputera, od edycji filmów po intensywne granie. Technologia Intel Hyper-Threading umożliwia każdemu rdzeniowi procesora obsługę dwóch zadań jednocześnie, co przekłada się na 8-wątkową, inteligentną wielozadaniowość i bezproblemową obsługę kilku aplikacji naraz.

NVIDIA GeForce GTX 960M
Karta graficzna nVidia GeForce GTX 960M to mobilny układ oparty na architekturze Maxwell. Został wyposażony w liczne technologie (Optimus, PhysX, GPU Boost 2.0, BatteryBoost) mające zapewnić odpowiednią płynność działania gier nawet przy wymagających ustawieniach graficznych. Karta GTX 960M pozwala na prowadzenie rozgrywki w rozdzielczości Full HD, obsługując jednocześnie ekrany wyświetlające obraz w rozdzielczości 4K.
"SHIFT"
Technologia SHIFT to nowoczesne narzędzie optymalizujące pracę systemu w zależności od potrzeb gracza. W trybie Sport procesor i karta graficzna pracują na najwyższych obrotach, tak aby zapewnić jak największą wydajność. Tryb Comfort ogranicza częstotliwość procesora graficznego, nie pozwalając mu jednocześnie przekroczyć określonej temperatury. Ostatni z trybów, Green, ogranicza taktowanie procesora i układu graficznego, zapewniając bardziej ekonomiczne działanie, kosztem wydajności.

Nahimic Audio Enhancer
Nahimic to zaawansowana technologia dźwiękowa wywodząca się z projektów wojskowych i lotniczych. Teraz, obecna również w notebookach dla graczy, aby zapewnić jeszcze lepszy, bogatszy i żywszy dźwięk. Dzięki obsłudze dźwięku w formacie 7.1 gracze mogą w pełni zanurzyć się w akcji, mając pewność, że nie pominą żadnego, nawet najdelikatniejszego dźwięku. Ulepszone basy zapewniają odpowiednią moc w czasie dynamicznej rozgrywki, natomiast ulepszony system redukcji szumów gwarantuje czysty dźwięk podczas rozmów głosowych.
System dźwiękowy Dynaudio
Dynaudio to wywodząca się z Danii firma produkująca wysokiej jakości rozwiązania audio. Głośniki i technologia firmy Dynaudio zapewniają nie tylko mocny i czysty dźwięk, ale również bardzo realistyczny, dzięki czemu każda rozgrywka nabiera nowego, niespotykanego dotąd charakteru. Zastosowanie autorskich przetworników oraz technologii przetwarzania dźwięku pozwoliło zmienić wysokiej jakości dźwięk stereo w żywy i realistyczny dźwięk wielokanałowy.

Cooler Boost 3
Technologia Cooler Boost to podwójny system chłodzenia stworzony z myślą o najnowszej generacji procesorach i układach graficznych. Zaawansowana technologia chłodzenia zapobiega przegrzewaniu się komponentów, co jest niezwykle ważne podczas wielogodzinnego grania. Co więcej, system nie generuje dodatkowego hałasu. Włączenie systemu Cooler Booster pozwala obniżyć temperatury CPU i GPU o kilka stopni, w efekcie wydajność i efektywność działania utrzymuje się na stałym, wysokim poziomie.
Klawiatura SteelSeries
SteelSeries to jeden z największych i najbardziej cenionych producentów akcesoriów gamingowych na rynku. Klawiatura w modelu GE62 została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić maksymalną wygodę podczas wielogodzinnych rozgrywek.

Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | Core i7-6700HQ 4x2.6 GHz(max. 3.5GHz),6MB Cache,64-bit,HyperThreading |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 530 ;NVIDIA Geforce GTX 960M |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Audio Boost ;Dynaudio ;Sound Blaster Cinema ;Wbudowane głośniki stereo; Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x USB 3.1 Type-C;1x HDMI;1x Mini DisplayPort;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa 720p;Multi Touchpad ;Obsługa gestów;Klawiatura numeryczna; Klawiatura wyspowa;Podświetlana klawiatura;Aluminium ;Tworzywo sztuczne;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17