MSI GE62 APACHE PRO I7-6700HQ/16GB/1TB+128GB SSD/GT970M-3GB/W10 15.6"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Procesor Intel i7
Optymalna propozycja dla użytkowników poszukujących podzespołu, który spełni największe wymagania i zrealizuje najcięższe zadania. Jest to najlepszy wybór dla osób, które poszukują najbardziej zaawansowanego sprzętu na rynku i nie lubią się ograniczać. Procesor ten doskonale się sprawdzi zarówno na polu gamingu, jak i obsługi zaawansowanych programów graficznych. Najlepszy sprzęt dla zaawansowanych i wymagających użytkowników, którzy mierzą wyżej.
Dysk twardy 1TB HDD + 128GB SSD
Dysk SSD zdobywa coraz większą popularność. Chociaż ma mniejszą pojemność od swojego poprzednika, HDD, to dzięki szybkości przesyłania danych jest ulubionym podzespołem dla zaawansowanych użytkowników, którzy nie lubią iść na kompromis.
Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 970M 3GB GDDR5
Optymalizacja działania, płynność obsługi najbardziej zaawansowanych programów do obróbki grafiki, czy tworzenia animacji – oto kilka najważniejszych cech tej karty. Jeśli dodamy do tego płynną obsługę najnowszych gier, odtwarzanie filmów w jakości full HD i wielozadaniowość, bez utraty jakości odtwarzanych lub tworzonych materiałów, otrzymamy idealną kartę. Oto najlepsza propozycja dla wymagających użytkowników, którzy nie lubią iść na kompromis.
16GB pamięci DDR3
Pamięć DDR3 wykonana jest w technologii 90 nm, która umożliwia zastosowanie niższego napięcia (1,5 V w porównaniu z 1,8 V dla DDR2 i 2,5 V dla DDR). Dzięki temu pamięć DDR3 charakteryzuje się zmniejszonym poborem mocy o około 40% w stosunku do pamięci DDR2 oraz większą przepustowością w porównaniu do poprzedników. Pamięci DDR3 nie są kompatybilne wstecz, tzn. nie współpracują z chipsetami obsługującymi DDR i DDR2.
Wbudowana kamera
Świat na wyciągnięcie ręki – wbudowana kamera umożliwia łatwiejszą komunikację. Wideokonferencje, robienie zdjęć, nagrywanie filmów, czy wideo rozmowy nigdy nie były tak proste.
Bluetooth
Szybka wymiana plików i brak plątaniny kabli – to kusząca wizja dla każdego miłośnika IT. Wbudowany moduł Bluetooth daje możliwość połączenia komputera z urządzeniami bezprzewodowymi, takimi jak: smartfon, tablet, głośniki, mysz, czy klawiatura.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | Core i7-6700HQ 4x 2.6 GHz (Max. 3.5 GHz), 6MB Cache, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 16GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | NVIDIA GeForce GTX 970M |
| Pamięć karty graficznej | 3072 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x USB 3.1 Type-C;1x HDMI;1x Mini DisplayPort;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Obsługa gestów;Touchpad;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Klawiatura podświetlana;Aluminium;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17