MSI GEFORCE GT 730 2048/64 GDDR3 N730K-2GD3/OCV1 KARTA GRAFICZNA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Nowe cechy i funkcjonalności
Wszystkie zastosowane kondensatory to kondensatory polimerowe
- 10-letnia, wyjątkowo długa żywotność (przy pełnym obciążeniu).
- Niższa temperatura pracy i większa wydajność.
- Większa stabilność dzięki, aluminiowym rdzeniom kondensatorów.
Afterburner – narzędziowa aplikacja do overclockingu
- Profil monitorowania prędkości pracy wentylatorów.
- Nagrywanie materiałów wideo bezpośrednio w grze.
- Zdalne sterowanie aplikacją z poziomu urządzeń mobilnych z systemem iOS/Android.
- Wbudowany benchmark DX11.2.
Natywna obsługa wyjścia wideo w standardzie HDMI 1.4a
- Standard HDMI 1.4a umożliwia odtwarzanie filmów w rozdzielczości HD 1080p oraz jednoczesną transmisję sygnału audio w standardzie TrueHD lub DTS-HD
Zgodność z technologią 3DVision
- Obsługa technologii NVIDIA 3DVision, dzięki której możliwe jest wyświetlanie stereoskopowych obrazów 3D.
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Układ graficzny | GeForce GT 730 |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Pamięć | 2 GB |
| Taktowanie pamięci | 1600 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1006 MHz |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze D-Sub | 1 |
| Złącze DVI | 1 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Dodatkowe informacje | DirectX 12; OpenGL 4.4 |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17