MSI GEFORCE GTX 1660 Ti 6144/192 DDR6 GTX 1660 Ti GAMING X 6G KARTA GRAFICZNA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
ARCHITEKTURA TURING - SHADERY

NIESAMOWITA WYDAJNOŚĆ

OPROGRAMOWANIE GEFORCE EXPERIENCE

GRAJ OSTRO, ZACHOWAJ CISZĘ
Długo oczekiwany powrót kultowych kart z serii GAMING, które wyposażone są w system chłodzenia z dwoma wentylatorami MSI. Charakteryzują się one stylistyką będącą polaczeniem czerni oraz metalicznych szarości, które komponują się z eleganckimi kształtami i klasyczną tylna płytą mocującą wykonaną ze szczotkowanego metalu. Mistrzowskie wzornictwo najwyższej klasy współgra z widocznymi na zewnątrz wspaniałymi, płynnymi efektami świetlnymi RGB. Nowe karty z serii MSI GAMING po prostu mają zadziwiać!
SYSTEM CHŁODZENIA TWIN FROZR 7
Siódma generacja słynnego systemu chłodzenia MSI TWIN FROZR to najbardziej zaawansowana technologia zapewniająca najwyższą wydajność chłodzenia. System wyposażony jest w nowe wentylatory TORX 3.0, które współpracują z przełomowymi rozwiązaniami aerodynamicznymi. Dzięki temu uzyskano stabilne i ciche działanie systemu przy zachowaniu niskiej temperatury pracy.

WENTYLATOR TORX 3.0
Najnowsza wersja kultowego wentylatora MSI TORX przesuwa jeszcze bardziej granice wydajności cieplnej. Nowe wyżłobienia, które wyraźnie widoczne są na tradycyjnej łopatce wentylatora tworzą skupiony przepływ powietrza. W celu zwiększenia ciśnienia statycznego, strumień ten jest następnie pchany w dół przez łopatki wentylatora dyspersyjnego.

MISTRZOSTWO AERODYNAMIKI
W naszym dążeniu do zapewnienia najlepszego chłodzenia, opanowaliśmy sztukę aerodynamiki.
Technologia Airflow Control kieruje strumień powietrza bezpośrednio na ciepłowody, jednocześnie tworząc większą powierzchnię kontaktu tak, aby powietrze odbierało więcej ciepła przed wydostaniem się z radiatora.
TECHNOLOGIA ZERO FROZR: POZOSTAŃ NIEWYKRYTYM
Technologia ZERO FROZR, która w wypadku kart graficznych po raz pierwszy została wprowadzona na rynek przez firmę MSI w 2008 roku, w sytuacjach niskiego obciążenia eliminuje hałas generowany przez wentylatory zatrzymując je. W trakcie gry, wentylatory automatycznie zaczynają ponownie wirować, po to, aby zapewnić optymalne chłodzenie.

UPAKOWANE CIEPŁOWODY
Miedziane ciepolowody biegnące przez masywny układ aluminiowych żeber są kluczowym elementem transportującym ciepło na całej długości radiatora. W miejscu, w którym dotykają podstawy i odbierają ciepło, są one upakowane tak blisko, jak to możliwe, aby uzyskać maksymalny efekt odbierania ciepła.

BŁYSKOTLIWE ŚCIEŻKI
Pod metalem tworzącym system chłodzenia znajdują się wielowarstwowe ścieżki elektryczne, które składają się na płytkę obwodu drukowanego. Łączą one wszystkie istotne elementy karty i pozwalają im komunikować się ze sobą z prędkością błyskawicy.
RAMKA SYSTEMU CHŁODZENIA
Odlewana ciśnieniowo, metalowa ramka systemu chłodzenia działa jak jeden radiator dla modułów pamięci , a po połączeniu jej ze wspornikiem montażowym ze złączami We/Wy (tzw. „śledziem”) pełni funkcję zabezpieczenia przed zginaniem karty.

WRAŻENIA
Wykorzystaj w pełni nieograniczone możliwości personalizacji i uwolnij wydajność swojej karty graficznej MSI, korzystając z dołączonego oprogramowania.
OPROGRAMOWANIE MYSTIC LIGHT
Dzięki najnowszej wersji aplikacji Mystic Light, sterowanie wszystkimi podzespołami z podświetleniem RGB jest wyjątkowo łatwe. Oprogramowanie wykrywa wszystkie kompatybilne produkty, zarówno firmy MSI, jak i innych marek i wyświetla listę urządzeń, których podświetleniem można sterować indywidualnie lub połączyć je ze sobą.

Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Układ graficzny | GeForce GTX 1660 Ti |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 192 bit |
| Pamięć | 6 GB |
| Taktowanie pamięci | 12000 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1500 MHz (Boost: 1875 MHz) |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 3 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Dodatkowe informacje | DirectX 12 OpenGL 4.5 |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17