MSI GEFORCE RTX 2060 6144/192 DDR6 RTX 2060 VENTUS 6G OC KARTA GRAFICZNA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Architektura NVIDIA Turing™
Ta rewolucyjna architektura, w połączeniu z naszą całkowicie nową platformą GeForce® RTX, wiąże realizowaną w czasie rzeczywistym technologię śledzenia promieni ¬– ray tracing, sztuczną inteligencję oraz programowalne cieniowanie. Nigdy wcześniej nie miałeś możliwości, aby być tak kreatywnym ani okazji, aby cieszyć się takimi grami jak ta.

Technologia śledzenia promieni w czasie rzeczywistym w grach
Ray tracing jest najbardziej zaawansowaną technologią pozwalają uzyskać realistyczne oświetlenie, odbicia i cienie, oferując przy tym poziom realizmu znacznie wykraczający poza to, co jest możliwe obecnie do otrzymania przy użyciu tradycyjnych technik renderowania. NVIDIA Turing ™ to pierwszy procesor graficzny zdolny do skorzystania z technologii śledzenia promieni w czasie rzeczywistym.

WYDAJNOŚĆ
Gamingowe procesory graficzne z serii GeForce® RTX współpracują z najnowszej generacji pamięcią GDDR6, są zgodne z bibliotekami graficznymi DirectX 12, a także cechują implementacją szeregu innych funkcji i technologii. Jest to grafika opracowana na nowo.

KONSTRUKCJA KLASY PREMIUM
Nowa konstrukcja systemu chłodzenia wykorzystująca dwa wentylatory sprawia, że karty graficzne VENTUS z dumą prezentują swoje industrialne kształty. Neutralna kolorystyka urządzenia sprawia, że komponuje się ona z każdym stylem i wzornictwem obudowy.
WENTYLATOR TORX 2.0
Dzięki wykorzystaniu dwóch wielokrotnie nagradzanych wentylatorów TORX 2.0 z dwurzędowymi łożyskami kulkowymi, karty graficzne z serii MSI VENTUS od lat charakteryzują niezwykłą wydajnością chłodzenia.

RZUT OKA NA TYLNĄ STRONĘ KARTY
Wytrzymała płyta nośna, pełniąca funkcję stelażu, pomaga wzmocnić konstrukcję mechaniczną karty graficznej i dopełnia jej stylistyki, dzięki czemu karta wygląda jeszcze lepiej.

PRZYSZŁOŚĆ GAMINGU
Dzięki eliminacji efektów rozrywania obrazu, migotania ekranu i opóźnień sygnału na wejściu wyświetlacza, gra staje się bardziej płynna, szybsza i dostarcza podczas rozgrywki znacznie bardziej ekscytujących wrażeń.
Rozdzielczość UHD (Ultra-high resolution) jest czterokrotnie wyższa od rozdzielczości 1080p. Dzięki temu podczas gry, wyświetlana na ekranie zawartość jest znacznie bardziej ostra, a generowany obraz jest nie tylko czysty i jasny, ale podczas gry zawiera również więcej delikatnych szczegółów.
Technologia HDR (High Dynamic Range) oferuje znacznie szersze możliwości w Twoim świecie gier, zapewniając większy kontrast i jaśniejsze kolory niż kiedykolwiek wcześniej.

AFTERBURNER
Aplikacja MSI Afterburner jest najbardziej znanym i powszechnie używanym narzędziem do podkręcania kart graficznych. Oprogramowanie zapewnia pełną kontrolę nad kartami graficznymi. Jest to także bardzo szczegółowe narzędzie pozwalające zdiagnozować i sprawdzić sprzęt. Aplikację wyposażono również w kilka dodatkowych funkcji, takich jak: dostosowywanie profili wentylatorów, opcje przydatne przy prowadzeniu testów wydajności oraz w możliwość rejestracji nagrań wideo.
APLIKACJA MSI APP PLAYER
Stworzona w ramach wyłącznej współpracy z firmą BlueStacks, aplikacja MSI APP Player pozwala w sposób płynny uruchamiać mobilne gry, przeznaczone dla Androida na komputerach PC. Dzięki temu mobilni gracze mogą korzystać z niestandardowych funkcji, takich jak podświetlenie klawiatury czy lepsza grafika, a także uruchamiać na raz kilka mobilnych aplikacji w trybie wielozadaniowym .

Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Układ graficzny | GeForce RTX 2060 |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 192 bit |
| Pamięć | 6 GB |
| Taktowanie pamięci | 14000 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1710 MHz |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 3 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Dodatkowe informacje | DirectX 12;OpenGL 4.5; Liczba rdzeni CUDA: 1920 |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17
