MSI GEFORCE RTX 2070 8192/256 GDDR6 RTX 2070 ARMOR 8G KARTA GRAFICZNA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
SERIA ARMOR
SERIA ARMOR Graj ze stylem i odróżnij się od innych graczy korzystając z wyjątkowych kart graficznych MSI ARMOR. Stylistyka tych urządzeń zainspirowana została wyglądem zaawansowanego opancerzenia i połączona została z klasycznym czarno-białym wykończeniem. Karty graficzne z serii ARMOR idealnie nadają się dla graczy oraz moderów, którzy szukają wydajnych i jednocześnie wyróżniających się pod względem wzornictwa urządzeń.
DOSKONAŁA KOLORYSTYKA
Dopasuj kolorystykę podświetlenia używając narzędzia MSI Mystic Light. Stwórz swój niepowtarzalny wygląd karty korzystając z milionów dostępnych kolorów i dowolnego, predefiniowanego efektu animacji światła. Do wykreowania całkowicie nowego wyglądu karty wystarczy tylko kilka kliknięć. Nie chcesz krzykliwej feerii świateł lub po prostu wolisz trochę posiedzieć w ciemniści? Nie ma problemu, wyłączanie diod LED jest równie proste.

SYSTEM CHŁODZENIA ARMOR
Dzięki wykorzystaniu dwóch wielokrotnie nagradzanych wentylatorów TORX 2.0 z dwurzędowymi łożyskami kulkowymi, kartom graficznym z serii ARMOR zapewniono doskonałe chłodzenie powietrzem.

DWURZĘDOWE ŁOŻYSKA KULKOWE
Zastosowanie w unikatowej konstrukcji wentylatorów MSI TORX 2.0 dwurzędowych łożysk kulkowych zapewnia długi czas życia produktu i gwarantuje, że urządzenie przez długie lata pozwoli na spokojną grę. Łożyska te pracują również bardzo cicho, nawet pod dużym obciążeniem. Dzięki zastosowaniu tego typu łożysk, karta graficzna jest prawidłowo chłodzona nawet podczas najbardziej intensywnych i długotrwałych rozgrywek.
TECHNOLOGIA ZERO FROZR – CHŁODZENIE NA ŻĄDANIE
Technologia ZERO FROZR, która w wypadku kart graficznych po raz pierwszy została wprowadzona na rynek przez firmę MSI w 2008 roku, w sytuacjach niskiego obciążenia eliminuje hałas generowany przez wentylatory zatrzymując je. W trakcie gry, wentylatory automatycznie zaczynają ponownie wirować, po to, aby zapewnić optymalne chłodzenie.

BŁYSKOTLIWE ŚCIEŻKI
Pod metalem tworzącym system chłodzenia znajdują się wielowarstwowe ścieżki elektryczne, które składają się na płytkę obwodu drukowanego. Łączą one wszystkie istotne elementy karty i pozwalają im komunikować się ze sobą z prędkością błyskawicy.
WRAŻENIA
Wykorzystaj w pełni nieograniczone możliwości personalizacji i uwolnij wydajność swojej karty graficznej MSI, korzystając z dołączonego oprogramowania.

OPROGRAMOWANIE MYSTIC LIGHT
Dzięki najnowszej wersji aplikacji Mystic Light, sterowanie wszystkimi podzespołami z podświetleniem RGB jest wyjątkowo łatwe. Oprogramowanie wykrywa wszystkie kompatybilne produkty, zarówno firmy MSI, jak i innych marek i wyświetla listę urządzeń, których podświetleniem można sterować indywidualnie lub połączyć je ze sobą.
SYSTEM MYSTIC LIGHT SYNC: ZSYNCHRONIZUJ PODŚWIETLENIE KOMPUTERA
Aby zwiększyć wygodę obsługi podświetlenia, system Mystic Light Sync pozwala sterować diodami RGB LED zamontowanymi w rozwiązaniach innych marek takich, jak: systemy chłodzenia procesora, klawiatury, myszy czy wentylatory zamontowane w obudowie.

Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Układ graficzny | GeForce RTX 2070 |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 256 bit |
| Pamięć | 8 GB |
| Taktowanie pamięci | 14000 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1410 MHz (1620 MHz w trybie Boost) |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 3 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Dodatkowe informacje | 1x USB-C (VirtualLink); DirectX 12; OpenGL 4.5 |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17