MSI GF63 10UC-470XPL I5-10500H/8GB/512GB/RTX3050
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Laptop gamingowy MSI Thin GF63
Gotuj się do walki. Gamingowy laptop MSI Thin GF63 wprowadzi Cię na pola wirtualnych bitew, oddając do dyspozycji arsenał, który poprowadzi Cię do niezliczonych zwycięstw. Wyposażony został w wyselekcjonowane, ultrawydajne komponenty - nowoczesny procesor oraz dedykowaną kartę graficzną. Z takim zapleczem technologicznym Twoi rywale mogą co najwyżej przygotowywać się do odwrotu.
Zdefiniuj na nowo swoje potrzeby
Do zmian przystosowani są najbardziej ci, którzy przetrwali, dzięki stałej ewolucji i dotychczasowemu rozwojowi. Wybierz GF63 i rozwijaj się dzięki najnowszym laptopom z serii MSI Gaming wyposażonym w dziesiątej generacji procesory Intel® Core™ i nowoczesne układy graficzne z serii GeForce® RTX, które to notebooki zaprojektowane zostały z myślą o graczach z własnym stylem. Głowa do góry i wkrocz w erę sprzętu Nowej Generacji.
Wyświetlacz 144 Hz
Najszybszy gamingowy wyświetlacz, który oferuje najbardziej klarowny obraz z żywymi kolorami, dzięki czemu nigdy nie przegapisz żadnego uderzenia. Niespotykana produktywność i możliwości rozrywki bez konieczności podłączania komputera do prądu jest możliwa dzięki wytrzymałej baterii. Pracuj nawet do 7 godzin na jednym ładowaniu.
Niska temperatura pracy
Precyzyjnie dostrojono działanie podzespołów i systemu chłodzenia tak, aby podczas pracy pod dużym obciążeniem, komputer był zauważalnie cichszy i chłodniejszy. Dzięki temu maszyna sprawdzi się w każdym środowisku. Wytrzymała obudowa i klawiatura łączą się ze znajdującym się pod spodem systemem wentylacji w kształcie litery X.
Tak powinna brzmieć muzyka
Zanurz się w bezstratnej muzyce i ciesz się doskonałą jakością dźwięku dzięki zgodności systemu ze standardem Hi-Resolution Audio. Delektuj się wrażeniami i słuchaj dźwięków oraz muzyki dokładnie w taki sposób, w jaki były one przygotowane przez twórców.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | i5-10500H |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | Brak |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | 512 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Pamięć karty graficznej | 4096 MB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 1 Gbps; Wi-Fi 6 802.11 ax; Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt. USB Typu-C - 1 szt. HDMI - 1 szt. RJ-45 (LAN) - 1 szt. Wejście mikrofonowe - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. |
| System | Windows 10 Pro |
| Waga | 1,82 |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17