MSI GL62 6QC-473XPL I5-6300HQ/4GB/1TB/GT940MX/DOS 15.6"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Doskonały laptop dla graczy
MSI GE62 to laptop z ekranem o przekątnej 15.6" oraz rozdzielczości 1920x1080, stworzony z myślą o graczach. Został wyposażony w najmocniejsze podzespoły oraz rozwiązania sprzyjające multimedialnej rozrywce. Do dyspozycji jest procesor Intel Core i5-6300HQ, pamięć operacyjną 4GB DDR4 z możliwością rozszerzenia do maksymalnie 32GB RAM oraz dysk twardy 1TB SATA. Za zadania graficzne i multimedialne odpowiedzialna jest karta nVidia GeForce GTX 940MX z pamięcią własną 2GB. Jeżeli potrzebujesz narzędzia do interaktywnej rozrywki o wideokonferencji możesz skorzystać z wbudowanej kamery internetowej.
Rozwiązania MSI stworzone z myślą o graczach
Niesamowita wydajność i wspaniała grafika w najlepszym wydaniu. Najwyższa wydajność do obsługi najbardziej wymagających zadań dzięki procesorowi Intel Core i5. Wszystkie najbardziej wymagające zadania - obsługa grafiki HD i 3D, wielozadaniowość i multimedia - są przetwarzane przez procesory Intel Core i5 w sposób, który zauważysz i poczujesz. Inteligentna wielozadaniowość, zasługa technologii Intel Hyper-Threading, umożliwia płynne korzystanie z kilku aplikacji. Za automatyczne przyśpieszanie pracy procesora w razie potrzeby odpowiada technologia Intel Turbo Boost 2.0. Odkryj różnicę w wydajności i wygodzie, którą zauważysz i poczujesz, jednocześnie zyskując spokój ducha zapewniony przez funkcje zabezpieczeń i doskonały czas pracy na akumulatorach. Procesory Intel Core i5 stanowią idealny wybór bez względu na zastosowanie. Ponieważ bardziej niesamowite od technologii firmy Intel może być tylko jej wykorzystanie.
Zdumiewające funkcje graficzne
Płynna i przyjemna praca jest naprawdę zauważalna i odczuwalna dzięki ulepszonym funkcjom graficznym.
2 razy szybsza wielozadaniowość
Bezproblemowe przechodzenie między aplikacjami dzięki inteligentnej wielozadaniowości, włączanej, gdy każdy rdzeń procesora obsługuje dwa zadania jednocześnie.
Dodatkowa moc na żądanie
Automatyczne zwiększenie mocy komputera w razie potrzeby.
Duża pamięć operacyjna 4 GB
W laptopie zamontowano szybkie pamięci RAM DDR4 o pojemności aż 4 GB. Pozwala to na swobodną pracę i rozrywkę. Posiadacz tego laptopa będzie płynnie pracował w programach, także graficznych, dokonywał obliczeń czy oddawał się rozgrywkom w multimedialnym świecie gier.
Dysk twardy 1 TB
Szybki dysk twardy o pojemności 1 TB pozwoli na przechowanie ogromnej ilości danych: zdjęć, filmów HD, plików MP3, gier, dokumentów lub projektów. Można na nim zapisać wiele godzin materiału video wysokiej rozdzielczości lub utworów w formacie MP3.
Wkrocz do świata doskonałego gamingu PC z kartą GeForce GTX 940MX
Odkryj w swoich ulubionych grach dzięki kartom graficznym NVIDIA GeForce z serii GTX 940MX – bardziej szczegółowo odwzorowane, superrealistyczne efekty specjalne i graj w wyższych rozdzielczościach. Karty graficzne GeForce z serii GTX 940MX, oparte są na najnowszej architekturze NVIDIA, zapewniają wyższą wydajność w grach i większą energooszczędność niż karty poprzedniej generacji.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | Core i5-6300HQ 4x 2.3 GHz (Max 3.20 GHz), 6MB Cache |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 530;NVIDIA GeForce 940MX |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Audio Boost;HD Audio;Wbudowane 4 głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x USB 3.1 Type-C;1x HDMI;1x Mini DisplayPort;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa 720p; Obsługa gestów;Touchpad; Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Aluminiowa obudowa;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17