MSI GL65 10SCSR-047XPL I7-10750H/8GB/512/GTX1650TI
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
GRA STAŁA SIĘ POWAŻNA

POPULARNE WZORNICTWO W NOWYCH SZATACH

Doładowany układ graficzny

Układ GTX 1650 opracowany zgodnie z najnowszą architekturą NVIDIA Turing™ gwarantuje niezrównaną wydajność, przewyższającą GTX 1050 Ti. Zdominuj pole bitwy dzięki ultra płynnej rozgrywce, dzięki superdoładowanemu GTX 1650.
3D Mark TimeSpy


3D Mark TimeSpy Extreme
Assassin's Creed Odyssey


Matryca 120 Hz
Częstotliwość odświeżania na poziomie 120 klatek na sekundę pozwala bardziej wczuć się w rozgrywkę. Więcej klatek na ekranie zwiększa Twoje szanse na dominacje w polu bitwy! Wysokie odświeżanie zagwarantuje większą płynność nie tylko w czasie gamingu, ale również podczas codziennych zadań takich jak, obróbka tekstu czy czytanie artykułów w internecie.

Zdominuj wszystkich z wyższym taktowaniem
Najnowsza 9 seria procesorów Intel® Core™ i7 pozwala osiągnąć do 10% większą wydajność względem poprzedniej generacji.

Lepiej, głośniej, wyraźniej
Układ dźwiękowy wraz z głośnikami tworzy niesamowity klimat i głębię dźwięku. Gracze mogą poczuć ryk silnika lub każdy nabój przelatujący tuż obok ich uszu. Olbrzymie głośniki wraz z niezależną komorą dźwiękową zapewniają doskonałe wrażenia słuchowe.

Nahimic 3
Ulepsz dźwięk w grach i ciesz się niesamowitą głębią dźwięku surround. Kontroluj swoją muzykę, filmy oraz rozmowy online za pomocą jednego narzędzia.

Gamingowa klawiatura od SteelSeries
Wersja z czerwonym podświetleniem klawiatury

Mniejsza ramka. WIĘKSZY OBRAZ.
Konstrukcja supercienkej ramki, nie tylko daje zupełnie nowe wrażenia podczas gry lub oglądania filmów, ale również umożliwiło zastosowanie mniejszej obudowy, przy zastosowaniu 15-calowej matrycy.

Wsparcie do 3 monitorów jednocześnie
Rozszerz pole widzenia na dodatkowe wyświetlacze dzięki złączom HDMI oraz DisplayPort i ciesz się rozdzielczością 4K.

Rewolucyjny system chłodzenia
Dedykowane chłodzenie dla CPU oraz GPU wspiera 7 rurek cieplnych, które skutecznie odprowadzają nadmiar gorąca, gwarantując ekstremalną wydajność bez throttlingu.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | Core i7-10750H |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | Brak |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | 512 GB |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | NVIDIA® GeForce® GTX 1650Ti |
| Pamięć karty graficznej | 4096 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17