MSI GL65 9SD-220XPL I7-9750H/8GB/512GB/GTX1660TI
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
GRA STAŁA SIĘ POWAŻNA

POPULARNE WZORNICTWO W NOWYCH SZATACH

Doładowany układ graficzny

GeForce® GTX 1660 Ti został zbudowany w oparciu o przełomową, wielokrotnie nagradzaną architekturę NVIDIA Turing™, charakteryzującą się niezwykłą wydajnością graficzną, która może rywalizować z wydajnością układów GeForce GTX 1070. Jest to niesamowicie szybka karta graficzna, która oferuje „turbodoładowanie” do najpopularniejszych obecnie gier, i jest wyjątkowo szybka w przypadku najnowszych tytułów.
3D Mark TimeSpy


3D Mark TimeSpy Extreme
Assassin's Creed Odyssey


Zdominuj wszystkich z wyższym taktowaniem
Najnowsza 9 seria procesorów Intel® Core™ i7 pozwala osiągnąć do 10% większą wydajność względem poprzedniej generacji.

Lepiej, głośniej, wyraźniej
Układ dźwiękowy wraz z głośnikami tworzy niesamowity klimat i głębię dźwięku. Gracze mogą poczuć ryk silnika lub każdy nabój przelatujący tuż obok ich uszu. Olbrzymie głośniki wraz z niezależną komorą dźwiękową zapewniają doskonałe wrażenia słuchowe.

Nahimic 3
Ulepsz dźwięk w grach i ciesz się niesamowitą głębią dźwięku surround. Kontroluj swoją muzykę, filmy oraz rozmowy online za pomocą jednego narzędzia.

Gamingowa klawiatura od SteelSeries
Wersja z czerwonym podświetleniem klawiatury

Mniejsza ramka. WIĘKSZY OBRAZ.
Konstrukcja supercienkej ramki, nie tylko daje zupełnie nowe wrażenia podczas gry lub oglądania filmów, ale również umożliwiło zastosowanie mniejszej obudowy, przy zastosowaniu 15-calowej matrycy.

Wsparcie do 3 monitorów jednocześnie
Rozszerz pole widzenia na dodatkowe wyświetlacze dzięki złączom HDMI oraz DisplayPort i ciesz się rozdzielczością 4K.

Rewolucyjny system chłodzenia
Dedykowane chłodzenie dla CPU oraz GPU wspiera 7 rurek cieplnych, które skutecznie odprowadzają nadmiar gorąca, gwarantując ekstremalną wydajność bez throttlingu.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | I7-9750H |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/1 |
| Dysk twardy HDD | Brak |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | 512 GB |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | GTX 1660Ti |
| Pamięć karty graficznej | 6144 MB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 3x Type-A USB3.2 Gen1; 1x Type-C USB3.2 Gen1; 1x czytnik SD (XC/HC); 1x Mic-in; 1x wyjście słuchawkowe; 1x RJ45 |
| Dodatkowe informacje | Głośniki 2x 2W; Mikrofon, Jack 3.5 mm; RAM 2666 MHz |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17