MSI GL72 6QD-002XPL I7-6700HQ/8GB/1TB/GTX 950M-2GB/DOS 17.3''
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
MSI GL72 6QD
MSI GL72 to solidny laptop gamingowy, przeznaczony dla graczy szukających notebooka o wysokiej wydajności i przystępnej cenie. Model GL72 został wyposażony w duży, 17,3-calowy ekran Full HD (1920 x 1080) pozwalający wyświetlać barwny, żywy i szczegółowy obraz - gracze nie przeoczą już żadnego detalu.
Notebooka napędza bardzo wydajny, czterordzeniowy procesor Intel Core i7 - zapewnia on wysokie osiągi niezbędne do płynnego i komfortowego grania. Producent przewidział możliwość rozbudowania pamięci RAM do 16 GB oraz dołożenia dysku SSD w formacie M.2 - takie rozwiązanie umożliwia zwiększenie szybkości i płynności działanie systemu oraz gier.
Na pokładzie GL72 znajduje się wydajny układ graficzny nVidia GeForce GTX 950M, dzięki któremu możemy cieszyć się wysokiej jakości efektami wizualnymi. Całość uzupełnia efektywny system chłodzenia Cooler Boost, karta sieciowa Killer oraz technologia SHIFT optymalizująca pracę całego systemu.
Procesor Intel Core i7
Intel Core i7 zapewnia najwyższą wydajność do obsługi najbardziej zaawansowanych zadań związanych z odtwarzaniem materiałów HD i 3D, wielozadaniowością i multimediami. Udostępnia nowoczesne technologie gwarantujące szybsze, płynniejsze i wydajniejsze działanie komputera, od edycji filmów po intensywne granie. Technologia Intel Hyper-Threading umożliwia każdemu rdzeniowi procesora obsługę dwóch zadań jednocześnie, co przekłada się na 8-wątkową, inteligentną wielozadaniowość i bezproblemową obsługę kilku aplikacji naraz.
NVIDIA GeForce GTX 950M
Karta graficzna nVidia GeForce GTX 950M to mobilny układ oparty na architekturze Maxwell. Został wyposażony w liczne technologie (Optimus, PhysX, GPU Boost 2.0, BatteryBoost) mające zapewnić odpowiednią płynność działania gier nawet przy wymagających ustawieniach graficznych. Karta GTX 950M pozwala na prowadzenie rozgrywki w rozdzielczości Full HD, obsługując jednocześnie ekrany wyświetlające obraz w rozdzielczości 4K.
"SHIFT"
Technologia SHIFT to nowoczesne narzędzie optymalizujące pracę systemu w zależności od potrzeb gracza. W trybie Sport procesor i karta graficzna pracują na najwyższych obrotach, tak aby zapewnić jak największą wydajność. Tryb Comfort ogranicza częstotliwość procesora graficznego, nie pozwalając mu jednocześnie przekroczyć określonej temperatury. Ostatni z trybów, Green, ogranicza taktowanie procesora i układu graficznego, zapewniając bardziej ekonomiczne działanie, kosztem wydajności.
Karta sieciowa Killer E2200
Karta sieciowa Killer E2200 to rozwiązanie stworzone dla graczy. Specjalna technologia wychwytuje pakiety danych pochodzące z gier i przetwarza je w pierwszej kolejności, jednocześnie przyspieszając przesyłanie - pozwala to zredukować wszelkie opóźnienia i zacięcia w czasie gry. Takie rozwiązanie zapewnia szybką i płynną rozgrywkę sieciową.
Klawiatura SteelSeries
SteelSeries to jeden z największych i najbardziej cenionych producentów akcesoriów gamingowych na rynku. Klawiatura w modelu GL72 została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić maksymalną wygodę podczas wielogodzinnych rozgrywek - klawisz funkcyjny Windows został przesunięty na prawą część klawiatury, dzięki czemu w czasie dynamicznej gry nie grozi nam jego przypadkowe wciśnięcie.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | Core i7-6700HQ 4x2.6 GHz(max. 3.5GHz),6MB Cache,64-bit,HyperThreading |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 17,3" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | NVIDIA GEFORCE® GTX 950 M |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowane głośniki stereo;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x USB 3.1 Type-C;1x HDMI;1x Mini DisplayPort;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Klawiatura numeryczna;Multi TouchPad;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17