MSI GL75 10SDR-260XPL I7-10750H/512GB/GTX1660T
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
GRY STAJĄ SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ

POPULARNE WZORNICTWO W NOWYCH SZATACH

Doładowany układ graficzny

Nowe układy graficzne z serii GeForce® RTX SUPER™ charakteryzują się większą liczba rdzeni i wyższą częstotliwością pracy, co zapewnia im SUPER wysoką wydajność w porównaniu z poprzednią generacją procesorów graficznych. Zobacz jak Twoje gry ożywają dzięki SUPER-szybkiemu ray tracingowi, który zapewnia fizycznie dokładne cienie, odbicia i oświetlenie generowanej sceny. Wykorzystaj nowe rdzenie Tensor, aby uzyskać potężną moc przetwarzania SUPER sztucznej inteligencji. Zaawansowana pamięć, wzrost wydajności i nowe technologie przetwarzania danych czynią z tych układów graficznych idealną broń dla zapalonych graczy. Zdobądź SUPER moc..

Matryca 144 Hz
Częstotliwość odświeżania na poziomie 144 klatek na sekundę pozwala bardziej wczuć się w rozgrywkę. Więcej klatek na ekranie zwiększa Twoje szanse na dominacje w polu bitwy! Wysokie odświeżanie zagwarantuje większą płynność nie tylko w czasie gamingu, ale również podczas codziennych zadań takich jak, obróbka tekstu czy czytanie artykułów w internecie.
Zdominuj wszystkich z wyższym taktowaniem
Najnowsza 9 seria procesorów Intel® Core™ i7 pozwala osiągnąć do 10% większą wydajność względem poprzedniej generacji.

Lepiej, głośniej, wyraźniej
Układ dźwiękowy wraz z głośnikami tworzy niesamowity klimat i głębię dźwięku. Gracze mogą poczuć ryk silnika lub każdy nabój przelatujący tuż obok ich uszu. Olbrzymie głośniki wraz z niezależną komorą dźwiękową zapewniają doskonałe wrażenia słuchowe.

Nahimic 3
Ulepsz dźwięk w grach i ciesz się niesamowitą głębią dźwięku surround. Kontroluj swoją muzykę, filmy oraz rozmowy online za pomocą jednego narzędzia.

Gamingowa klawiatura od SteelSeries
Wersja z czerwonym podświetleniem klawiatury

Mniejsza ramka. WIĘKSZY OBRAZ.
Konstrukcja supercienkej ramki, nie tylko daje zupełnie nowe wrażenia podczas gry lub oglądania filmów, ale również umożliwiło zastosowanie mniejszej obudowy, przy zastosowaniu 17-calowej matrycy.

Wsparcie do 3 monitorów jednocześnie
Rozszerz pole widzenia na dodatkowe wyświetlacze dzięki złączom HDMI oraz DisplayPort i ciesz się rozdzielczością 4K.

Rewolucyjny system chłodzenia
Dedykowane chłodzenie dla CPU oraz GPU wspiera 7 rurek cieplnych, które skutecznie odprowadzają nadmiar gorąca, gwarantując ekstremalną wydajność bez throttlingu.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | Core i7-10750H |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | Brak |
| Przekątna matrycy | 17,3" |
| Dysk SSD | 512 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | NVIDIA® GeForce GTX 1660 Ti |
| Pamięć karty graficznej | 6144 MB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps; Intel Wi-Fi 6 AX201(2*2 ax); BT 5.1 |
| Złącza | 3x USB 3.2 Gen1 1x USB 3.2 Gen2 Type C HDMI |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Steel Series per-Key RGB with Anti-Ghost key+ silver lining |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17