MSI GL75 9SD-080XPL I7-9750H 8GB 256GB GTX1660TI-6 LAPTOP NOTEBOOK
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
GRY STAJĄ SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ

POPULARNE WZORNICTWO W NOWYCH SZATACH

Doładowany układ graficzny

GeForce® GTX 1660 Ti został zbudowany w oparciu o przełomową, wielokrotnie nagradzaną architekturę NVIDIA Turing™, charakteryzującą się niezwykłą wydajnością graficzną, która może rywalizować z wydajnością układów GeForce GTX 1070. Jest to niesamowicie szybka karta graficzna, która oferuje „turbodoładowanie” do najpopularniejszych obecnie gier, i jest wyjątkowo szybka w przypadku najnowszych tytułów.
3D Mark TimeSpy


3d Mark TimeSpy Extreme
ASSASSIN’S CREED ODYSSEY


Matryca 120 Hz
Częstotliwość odświeżania na poziomie 120 klatek na sekundę pozwala bardziej wczuć się w rozgrywkę. Więcej klatek na ekranie zwiększa Twoje szanse na dominacje w polu bitwy! Wysokie odświeżanie zagwarantuje większą płynność nie tylko w czasie gamingu, ale również podczas codziennych zadań takich jak, obróbka tekstu czy czytanie artykułów w internecie.

Zdominuj wszystkich z wyższym taktowaniem
Najnowsza 9 seria procesorów Intel® Core™ i7 pozwala osiągnąć do 10% większą wydajność względem poprzedniej generacji.

Lepiej, głośniej, wyraźniej
Układ dźwiękowy wraz z głośnikami tworzy niesamowity klimat i głębię dźwięku. Gracze mogą poczuć ryk silnika lub każdy nabój przelatujący tuż obok ich uszu. Olbrzymie głośniki wraz z niezależną komorą dźwiękową zapewniają doskonałe wrażenia słuchowe.

Nahimic 3
Ulepsz dźwięk w grach i ciesz się niesamowitą głębią dźwięku surround. Kontroluj swoją muzykę, filmy oraz rozmowy online za pomocą jednego narzędzia.

Gamingowa klawiatura od SteelSeries
Wersja z czerwonym podświetleniem klawiatury

Mniejsza ramka. WIĘKSZY OBRAZ.
Konstrukcja supercienkej ramki, nie tylko daje zupełnie nowe wrażenia podczas gry lub oglądania filmów, ale również umożliwiło zastosowanie mniejszej obudowy, przy zastosowaniu 17-calowej matrycy.

Wsparcie do 3 monitorów jednocześnie
Rozszerz pole widzenia na dodatkowe wyświetlacze dzięki złączom HDMI oraz DisplayPort i ciesz się rozdzielczością 4K.

Rewolucyjny system chłodzenia
Dedykowane chłodzenie dla CPU oraz GPU wspiera 7 rurek cieplnych, które skutecznie odprowadzają nadmiar gorąca, gwarantując ekstremalną wydajność bez throttlingu.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | CPU: Intel Core I7-9750H GPU: RTX2060 6GB RAM: 8GB DDR4-2666 MHz HDD/SDD: 512 GB (NVMe PCIe Gen3 / SATA ) Ekran: Full HD (1920x1080) @ 120 Hz |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Przekątna matrycy | 17,3" |
| Dysk SSD | 256 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | GTX1660TI |
| Pamięć karty graficznej | 6144 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 802.11 ac Wi-Fi + Bluetooth v5; Gb LAN |
| Złącza | 3x Type-A USB3.2 Gen1; 1x Type-C USB3.2 Gen1; 1x czytnik SD (XC/HC); 1x Mic-in; 1x wyjście słuchawkowe; 1x RJ45 |
| Dodatkowe informacje | Głośniki 2x 3W; Mikrofon, Jack 3.5 mm; RAM 2666 MHz |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17