MSI GP70 2PE-485XPL I5-4210H/8/500/GT840M/DOS
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Zobacz więcej dzięki grafice NVIDIA GeForce
Notebook posiada dedykowaną kartę graficzna NVIDIA GeForce, która zapewnia płynną, szczegółową i realistyczną grafikę w jakości HD. Graj w nowe gry, ciesząc się płynnym wyświetlaniem obrazu w pełnej rozdzielczości HD i z wieloma efektami, jakie zapewnia obsługa bibliotek multimedialnych DirectX 11.
Audio Boost dla wyśmienitej jakości dźwięku
Technologia MSI Audio Boost zwiększa szczegółowość wyjścia dźwięku oraz jego zakres o 30%. Złote złącze audio jack zapewnia stabilną transmisję dźwięku (zmniejszone opory) oraz pracuje w powiązaniu ze zoptymalizowanym AMP (Audio Power Amplifier), charakteryzującym się niskim poziomem hałasów i zakłóceń, co znacznie zwiększa wydajność i wierność słuchawek w odwzorowaniu detali akustycznych.
Technologia Cooler Boost
Wyjątkowa technologia MSI Cooler Boost to przemyślany design chłodzenia zwiększający przepływ powietrza, dzięki czemu pozwala na utrzymanie notebooka i jego układów w 5%-10% niższych temperaturach. Niezależnie od tego, jak intensywnie grasz lub pracujesz, z Cooler Boost jest zawsze chłodno.
Killer E2200 dla najszybszego połączenia z siecią dla gier online
Zaletą Killer Gaming LAN jest technologia „Advanced Game Detect”, która rozpoznaje paczki danych online i przetwarza je jako pierwsze, przyspieszając je w tym procesie. Najlepsza broń przeciw blokującym się postaciom, zacięciom i lagom, znacznie poprawia doświadczenia z gry online. Niezależnie od tego, w jaki FPS czy MMO grasz, posiadasz przewagę szybszej reakcji, która zapewni Ci zwycięstwo.
Obsługa wielu monitorów
Notebook posiada zdolność wyświetlania na trzech monitorach jednocześnie, przy użyciu HDMI 1.4 oraz mini Display-Port 1.2. Mnogość wyświetlaczy pozwala znacznie poszerzyć pole widzenia dla bardziej panoramicznego wrażenia. Z drugiej strony, użytkownicy mogą wykorzystać trzy wyświetlacze do wykonywania wielu zadań jednocześnie. Ustawienia obrazu pozwalają na przypisanie innych zadań do każdego z podłączonych monitorów. Matrix Display oferuje intensywne doznania wizualne.
Klawiatura dla gracza!
Unikatowa pozycja klawiatury oraz układ „złotego trójkąta” pozwala na szybsze i wygodniejsze użytkowanie klawiszy. MSI zwiększyło wytrzymałość i czułość każdego klawisza. Użytkownicy już nigdy więcej nie będą musieli używać klawiszy marnej jakości. Klawiatury gamingowe MSI wspomagają jednoczesne używanie wielu klawiszy, pozwalając użytkownikom szybko wpisywać komendy i precyzyjnie reagować na zmiany w rozgrywce.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | Core i5-4210H 2x2.9GHz(max 3.5GHz),3MB Cache,64bit,HyperThreading |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 17,3" |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | NVIDIA GeForce GT840M; Intel HD Graphics 4600 |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD-Super Multi DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Audio Boost; Sound Blaster Cinema ;Wbudowane głośniki stereo; Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x HDMI;1xVGA;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa 720p;Klawiatura numeryczna ;Klawiatura wyspowa;Multi Touchpad; Obsługa gestów;Intel Anti theft |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17