MSI GT60 2OC-047XPL I7-4700MQ/16/1TB/GTX770M
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Gamingowy notebook z ekranem o przekątnej 15.6 cala. Posiada procesor Intel Core i7 czwartej generacji taktowany zegarem 2,4GHz z opcja Turbo Boost 3,4GHz oraz układ graficzny GeForce GTX770M 3 GB RAM.Zainstalowano w nim 16 GB pamięci RAM oraz Dysk Twardy 1 TB. Rozdzielczość ekranu FullHD z technologia anty błyskową.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | Intel® Core™ i7-4700MQ 2,4GHz |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 2/2 |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Geforce GTX770M |
| Pamięć karty graficznej | 3072 MB |
| Napęd optyczny | Bluray - COMBO |
| Karta muzyczna | SoundBlaster Cinema |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps; Killer N1202 Combo (a/b/g/n)+BT4.0 |
| Złącza | 3 x USB 3.0; 1 x USB 2.0; 1 x VGA; 1 x HDMI; 1 x eSATA; mikrofon; słuchawki; czytnik kart pamięci |
| Dodatkowe informacje | Podświetlana klawiatura;możliwość montażu dwóch dyskó SSD |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17