MSI GT720 1024/64 DDR3 N720-1GD3HLP VGA PCX
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Typ chłodzenia | Pasywne |
| Pamięć | 1 GB |
| Taktowanie pamięci | 1600 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 797 MHz |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze D-Sub | 1 |
| Złącze DVI | 1 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Tak |
| Dodatkowe informacje | Rozdzielczość: 2048x1536 |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17