MSI GTX960 2048/128 DDR5 OC VGA PCX
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
MSI GTX960 2048/128 DDR5
GeForce GTX 960 firmy MSI, z cichym i wydajnym układem chłodzenia. Karta bazuje na układzie graficznym Maxwell GM206 z 1024 rdzeniami CUDA. Bazowa częstotliwość taktowania procesora graficznego wynosi 1178MHz natomiast w trybie BOOST podniesiono ją do 1241MHz. Karta posiada 2 GB szybkiej pamięci GDDR5 o taktowaniu 7010MHz i szynę danych 128-bit.
NVIDIA Maxwell™
Jest to najbardziej zaawansowana architektura firmy NVIDIA, zapewniająca niewiarygodną wydajność i niezrównaną energooszczędność. Oferuje również najnowocześniejsze funkcje, takie jak zaawansowane próbkowanie oraz technologia Super Resolution, która umożliwi granie w jakości 4K nawet na wyświetlaczach o rozdzielczości 1080p.
NVIDIA GameStream™
Strumieniuj z niesamowitą płynnością i niskim opóźnieniem wymagające gry z komputera PC, wyposażonego w kartę GeForce GTX, na urządzenia, takie jak NVIDIA SHIELD™.
NVIDIA GPU Boost 2.0
Ta innowacyjna technologia pozwala graczom uzyskać maksimum wydajności na komputerze PC, zapewniając jednocześnie precyzyjną kontrolę. W inteligentny sposób monitoruje ona obciążenie pracą układu graficznego, zapewniając dostęp do zaawansowanych funkcji kontroli, takich jak docelowa temperatura układu GPU oraz funkcja overclocking i overvoltage, dzięki czemu układ GPU pracuje zawsze z maksymalną wydajnością.
NVIDIA Adaptive Vertical Sync
Nie ma nic bardziej rozpraszającego, niż zacinanie podczas generowania klatek i rozchodzenie się obrazu. Pierwszy problem pojawia się zazwyczaj przy niskich częstotliwościach generowania klatek, natomiast drugi przy częstotliwościach wysokich. Technologia Adaptive VSync to inteligentniejszy sposób renderowania klatek. Przy wysokich częstotliwościach generowania klatek technologia VSync jest włączona w celu eliminacji rozchodzenia się obrazu. Przy niskich częstotliwościach jest wyłączona, by zapobiegać zacinaniu się obrazu.
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 128 bit |
| Pamięć | 2 GB |
| Taktowanie pamięci | 7010 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1178 MHz(Boost 1241 MHz) |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze DVI | 1 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 3 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Tak |
| Dodatkowe informacje | Maksymalna rozdzielczość: 4096x2160;W zestawie: Adapter DVI-VGA, Płyta CD-ROM ze sterownikami i oprogramowaniem |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17