MSI GTX970 4096/256 DDR5 OC VGA PCX
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
GeForce GTX 970 to wysokowydajna karta graficzna zaprojektowana z myślą o poważnych graczach. Karta GeForce GTX 970, oparta na architekturze kolejnej generacji NVIDIA® Maxwell™, łączy w sobie najbardziej zaawansowane technologie oraz wiodącą w swojej klasie wydajność, by zapewnić niewiarygodne wrażenia w grach na wyświetlaczach nagłownych, wyświetlaczach HD i 4K.
NVIDIA Maxwell™
Jest to najbardziej zaawansowana architektura firmy NVIDIA, zapewniająca niewiarygodną wydajność i niezrównaną energooszczędność. Oferuje również najnowocześniejsze funkcje, takie jak zaawansowane próbkowanie oraz technologia Super Resolution, która umożliwi granie w jakości 4K nawet na wyświetlaczach o rozdzielczości 1080p.
NVIDIA GameStream™
Strumieniuj z niesamowitą płynnością i niskim opóźnieniem wymagające gry z komputera PC, wyposażonego w kartę GeForce GTX, na urządzenia, takie jak NVIDIA SHIELD™.
NVIDIA GPU Boost 2.0
Ta innowacyjna technologia pozwala graczom uzyskać maksimum wydajności na komputerze PC, zapewniając jednocześnie precyzyjną kontrolę. W inteligentny sposób monitoruje ona obciążenie pracą układu graficznego, zapewniając dostęp do zaawansowanych funkcji kontroli, takich jak docelowa temperatura układu GPU oraz funkcja overclocking i overvoltage, dzięki czemu układ GPU pracuje zawsze z maksymalną wydajnością.
NVIDIA Adaptive Vertical Sync
Nie ma nic bardziej rozpraszającego, niż zacinanie podczas generowania klatek i rozchodzenie się obrazu. Pierwszy problem pojawia się zazwyczaj przy niskich częstotliwościach generowania klatek, natomiast drugi przy częstotliwościach wysokich. Technologia Adaptive VSync to inteligentniejszy sposób renderowania klatek. Przy wysokich częstotliwościach generowania klatek technologia VSync jest włączona w celu eliminacji rozchodzenia się obrazu. Przy niskich częstotliwościach jest wyłączona, by zapobiegać zacinaniu się obrazu.
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 256 bit |
| Pamięć | 4 GB |
| Taktowanie pamięci | 7010 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1102 MHz |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze DVI | 2 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 1 |
| Złącze Mini DisplayPort | 1 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Tak |
| Dodatkowe informacje | Wymiary: 275 x 36 x 125 mm |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17