MSI MAG CORE LIQUID 240R V2 WHITE CHŁODZENIE WODNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
- Wysoka efektywność rozpraszania ciepła
Rozdzielenie drogi przepływu chłodzenia wewnątrz radiatora pozwala szybko odprowadzać i rozpraszać ciepło. Schłodzona ciecz jest następnie przepompowywana z powrotem do układu chłodzenia. - Kompatybilny z LGA 1700
Systemy chłodzenia wodą z serii MAG CORELIQUID V2 są fabrycznie zgodne ze standardem podstawki procesora LGA 1700. - Eliminacja rezonansu silnika pompy
Znajdujący się w rdzeniu pompy trwały, trójfazowy silnik generuje minimalne wibracje, co zapewnia długotrwałą pracę urządzenia. - Pompa wbudowana w radiator
Pompę zintegrowano z radiatorem w celu wytłumienia dźwięków i redukcji generowanego hałasu. Dodatkowo, umieszczenie pompy wewnątrz konstrukcji radiatora zwiększyło również żywotność urządzenia, dzięki odsunięciu go od źródła ciepła. - Szeroka kompatybilność
Wytrzymały, a jednocześnie elastyczny system chłodzenia MAG CORELIQUID został zaprojektowany z myślą o bezpiecznej instalacji i kompatybilności z wieloma płytami głównymi Intel i AMD.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Typ chłodzenia | Wodne |
| Gniazdo procesora | Socket AM2 Socket AM2+ Socket AM3 Socket AM3+ Socket AM4 Socket FM1 Socket FM2 Socket FM2+ LGA1150 LGA1151 LGA1155 LGA1156 LGA1200 LGA1366 LGA1700 LGA2011 LGA2011-3 LGA2066 |
| Ilość wentylatorów | 2 |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Prędkość obrotowa | 500 - 2000 obr./min. |
| Poziom hałasu (max.) | 34.3 dB |
| Podświetlenie | Tak |
| Żywotność | 70 000 godzin |
| Wymiary | Wymiary grzejnika: 274 x 120 x 27 mm Wymiary bloku: 80,57 x 66,82 x 48,58 mm |
| Zawartość opakowania | 1 x 1 do 2 wentylator PWM kabel, 1 x kabel wentylatora PSU Molex 4-Pin do 4-Pin (2-pinowy przewodowy) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17