MSI PS42 8RA-219PL I7-8565U/8GB/256GB/MX250/W10
Brak towaru
towar niedostępny
Opis





Zdumiewająca wydajność, lepsza niż kiedykolwiek wcześniej
Procesor aż do modelu Intel® Core™ i7 ósmej generacji oraz ultraszybki dysk SSD oferują doskonałe możliwości obliczeniowe i pozwalają na błyskawiczne uruchamianie komputera.



Większe możliwości laptopa, dzięki dedykowanej grafice
Układ graficzny NVIDIA® GeForce® MX250 zapewnia do 4 razy wyższą wydajność w porównaniu ze zintegrowaną grafiką. Idealnie nadaje się do edycji zdjęć, remasteringu wideo i grania w gry.
Elegancja w podróży
Wykonana z bardzo lekkiego, szczotkowanego aluminium obudowa sprawia, że notebooki z serii PS42 cechują się nie tylko mobilnością, ale również wyjątkową wytrzymałością!

![]()
Zobacz więcej, a nie mniej
Dzięki ramce wokół ekranu o grubości zaledwie 5,7 mm uzyskano wysoki stosunek czynnej powierzchni wyświetlacza do powierzchni ekranu umieszczonego klapie 14-calowej obudowy. Ciesz się wspaniałym obrazem generowanym wyświetlaczu IPS o rozdzielczości Full HD z powłoką antyrefleksyjną.

![]()
Bezkompromisowa wydajność
Wyjątkowy system chłodzenia Cooler Boost 3 z dwoma dedykowanymi wentylatorami i trzema ciepłowodami, wyróżnia się na tle konkurencji. System ten pozwala bez problemu utrzymać niską temperaturę pracy laptopa, nawet przy intensywnym jego użytkowaniu.

![]()
Zanurz się w przestrzennym dźwięku i ciesz systemem audio 7.1
Ciesz się filmowym dźwiękiem nawet w domu. Technologia dźwiękowa Nahimic 3 wzbogaca ulubioną muzykę w wirtualny dźwięk przestrzenny, który odtwarzany jest za pośrednictwem standardowego sprzętu audio.

Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | I7-8565U |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Przekątna matrycy | 14" |
| Dysk SSD | 256 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | MX250 |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| System | Windows 10 Home |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17