MSI RADEON RX 550 4096/128 DDR5 RX 550 AERO ITX 4G OC KARTA GRAFICZNA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Żądaj więcej, wybierz Radeona
Przewodnik po przyszłości gier
Architektura GCN czwartej generacji została zaprojektowana z myślą o graczach, którzy grają we wszystkie możliwe rodzaje gier, począwszy od najnowszych gier MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) na najpopularniejszych, wysokobudżetowych nastawionych na najwyższą jakość produkcjach klasy AAA skończywszy. Asynchroniczne shadery (jednostki cieniujące) i udoskonalony silnik geometrii (Geometry Engine) sprawiają, że karta graficzna przenosi użytkownika na nowy poziom wydajności i płynnej rozgrywki.

Obsługa wirtualnej rzeczywistości (VR)
Dzięki rewolucyjnej architekturze Polaris, na której bazują karty graficzne Radeon RX możesz wejść do krainy wirtualnej rzeczywistości (Virtual Reality – VR) i jak nigdy dotąd, zanurzyć się w świecie gier i rozrywki VR.
Technologia AMD FreeSync™
Technologia ta kładzie kres nierównemu wyświetlaniu i rozrywaniu ramek. Płynne wyświetlanie pozbawionego artefaktów obrazu nie zależy teraz praktycznie od częstotliwości generowania klatek przez kartę graficzną.
Kompatybilność HDR
Wzmocnienie kontrastu i nasycenia kolorów pozwala na generowanie zaskakująco ostrego, charakteryzującego głębszymi barwami, a przez to bardziej żywego obrazu.
NIEWIELKIE ROZMIARY, WIELKIE UDERZENIE
Moc pełnowymiarowej karty graficznej zamknięta w niewiarygodnie małej obudowie. Karty graficzne z serii MSI AERO ITX idealnie nadają się do montażu w niewielkich pod względem gabarytów systemach typu Small Form Factor (SFF) i komputerach HTPC (Home Theater Personal Computer), ponieważ zajmują znacznie mniej miejsca niż standardowe, pełnowymiarowe karty graficzne. Oznacza to, że pasują one do dowolnej wielkości systemu komputerowego oraz bez problemu zapewniają płynną rozgrywkę w najnowszych grach.

DOSKONALE DOPASOWANY DO KAŻDEJ OBUDOWY
W wypadku kart AERO ITX, powiedzenie „Dobre rzeczy dostarczane są w małych opakowaniach” jest całkowicie zgodne z prawdą. Dzięki niewielkim rozmiarom, karta zmieści się w praktycznie w każdej obudowie. Jej kompaktowe wymiary oznaczają również, że jej ciężar jest również znacznie mniejszy niż w przypadku pełnowymiarowych kart graficznych.

KOMPONENTY 4. KLASY MILITARNEJ (MILITARY CLASS 4)
Jednym z czynników decydujących o wydajności urządzenia, jest jakość zastosowanych podczas jego produkcji komponentów. To dlatego do wytwarzania kart graficznych z serii AERO ITX firma MSI wykorzystuje certyfikowane podzespoły zgodne z wojskową normą MIL-STD-810G. Komponenty te są na tyle wytrzymałe, że bez problemu są w stanie pracować przez bardzo długi czas w sytuacji obciążenia karty nawet najbardziej wymagającymi grami, a także pozwalają na swobodny, stabilny overclocking.

AFTERBURNER
Aplikacja MSI Afterburner jest najbardziej znanym i powszechnie używanym na świecie narzędziem do podkręcania kart graficznych. Oprogramowanie to zapewnia pełną kontrolę nad kartami graficznymi. Jest to także bardzo szczegółowe narzędzie pozwalające zdiagnozować i sprawdzić sprzęt. Wyposażono je również w kilka dodatkowych funkcji, takich jak dostosowanie profili wentylatorów, opcje przydatne przy prowadzeniu testów wydajności oraz możliwość rejestracji nagrań wideo.
Dane techniczne
| Producent grafiki | AMD |
| Układ graficzny | Radeon RX 550 |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 128 bit |
| Pamięć | 4 GB |
| Taktowanie pamięci | 7000 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1203 MHz |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze DVI | 1 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 1 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17