MSI RTX2060 6GB/192 DDR6 RTX 2060 VENTUS GP OC
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
KONSTRUKCJA KLASY PREMIUM
Nowa konstrukcja systemu chłodzenia wykorzystująca dwa wentylatory sprawia, że karty graficzne VENTUS z dumą prezentują swoje industrialne kształty. Neutralna kolorystyka urządzenia sprawia, że komponuje się ona z każdym stylem i wzornictwem obudowy.

WENTYLATOR TORX 2.0
Dzięki wykorzystaniu dwóch wielokrotnie nagradzanych wentylatorów TORX 2.0 z dwurzędowymi łożyskami kulkowymi, karty graficzne z serii MSI VENTUS od lat charakteryzują niezwykłą wydajnością chłodzenia.
Dyspersyjne łopatki wentylatora mają stromo zakrzywioną powierzchnię, dzięki czemu możliwe jest przyspieszenie przepływu tłoczonego przez wentylator powietrza i znaczne zwiększenie skuteczność jego działania.

BEZPOŚREDNI KONTAKT CIEPŁOWODÓW
Miedziane, znajdujące od spodu systemu chłodzenia, wbudowane w miedzianą płytkę bazową ciepłowody o grubości do 6 mm maksymalizują odprowadzanie ciepła stykając się bezpośrednio z chłodzonymi układami.

PASTA TERMOPRZEWODZĄCA KLASY PREMIUM
W konstrukcji najlepszych i najbardziej wydajnych systemów chłodzących liczy się każdy szczegół. Dlatego do budowy kart VENTUS wykorzystuje się najwyższej jakości pasty termoprzewodzące po to, aby mieć pewność, że urządzenie będzie znacznie dłużej działać niż produkty konkurencji.

WZMOCNIONA PŁYTKA DRUKOWANA
Zastosowanie w konstrukcji płytki drukowanej grubszych warstw miedzi pozwala na szybszą i czystszą transmisję sygnałów, co przekłada się na stabilne działanie i wyższą wydajność.

APLIKACJA DRAGON CENTER
Aby poprawić funkcjonalność oprogramowania MSI, skonsolidowaliśmy jak największą część naszego oprogramowania w jednej zunifikowanej aplikacji. Cieszymy się, że możemy udostępnić pierwszą wersję tego olbrzymiego projektu, który będzie znany pod nazwą Dragon Center. Ostatecznie Dragon Center stanie się jedynym oprogramowaniem udostępnianym przez MSI, które będziesz musiał zainstalować na swoim komputerze, aby w pełni skorzystać z funkcjonalności swojego desktopa MSI, karty graficznej, płyty głównej, a nawet gamingowych urządzeń peryferyjnych. Dzięki modułowej budowie, aplikacja automatycznie wykryje nowy sprzęt MSI w chwil, gdy tylko zostanie on podłączony lub zainstalowany w komputerze. Na bazie znajdujących się w Twoim systemie podzespołów, program ten będzie oferować odpowiednie programowe sterowniki dopasowane do konkretnej konfiguracji sprzętowej.

Architektura NVIDIA Turing
Ta rewolucyjna architektura, w połączeniu z naszą całkowicie nową platformą GeForce® RTX, wiąże realizowaną w czasie rzeczywistym technologię śledzenia promieni – ray tracing, sztuczną inteligencję oraz programowalne cieniowanie. Nigdy wcześniej nie miałeś możliwości, aby być tak kreatywnym ani okazji, aby cieszyć się takimi grami jak ta.

Technologia śledzenia promieni w czasie rzeczywistym w grach
Ray tracing jest najbardziej zaawansowaną technologią pozwalają uzyskać realistyczne oświetlenie, odbicia i cienie, oferując przy tym poziom realizmu znacznie wykraczający poza to, co jest możliwe obecnie do otrzymania przy użyciu tradycyjnych technik renderowania. NVIDIA Turing to pierwszy procesor graficzny zdolny do skorzystania z technologii śledzenia promieni w czasie rzeczywistym.

Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Układ graficzny | GeForce RTX 2060 |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 192 bit |
| Pamięć | 6 GB |
| Taktowanie pamięci | 14000 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 1710 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1365 MHz |
| Rdzenie CUDA | 1920 |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 3 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17