MSI RTX4070 12GB/192 RTX 4070 VENTUS 3X 12G OC
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
GeForce RTX™ 4070 VENTUS 3X 12GB
Seria VENTUS oferuje wszystkim użytkownikom, którzy poszukują wydajnej karty graficznej, najwyższej klasy wrażenia. Zmodernizowana konstrukcja wentylatorów TORX FAN 4.0 pozwala kartom z serii VENTUS sprostać każdemu zadaniu.
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Układ graficzny | GeForce RTX 4070 |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 192 bit |
| Pamięć | 12 GB |
| Taktowanie pamięci | 21000 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2475 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1920 MHz |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 3 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Dodatkowe informacje | Złącze zasilania: 1x 8pin |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17