MSI RTX4070TI SUPRIM X 12GB/192 GDDR6X
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM X 12 GB GDDR6X

Dzięki karcie MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM X 12 GB GDDR6X w pełni wykorzystasz możliwości architektury NVIDIA Ada Lovelace w najnowszych grach. Ciesz się płynną i fotorealistyczną rozgrywką za sprawą wielu unikalnych technologii. Nowa generacja Ray Tracingu oraz funkcji DLSS zadba o najlepszą jakość grafiki i wysoki poziom FPS. Stabilną pracę zapewni chłodzenie TRI FROZR 3S. A oprogramowanie MSI Center umożliwi podkręcanie i monitorowanie karty z poziomu intuicyjnego interfejsu.
Chłodzenie TRI FROZR 3S
MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM X wyposażono w najlepsze rozwiązania chłodzące. Miedziana płytka stykowa sprawnie odbiera energię cieplną z GPU i poprzez ciepłowody odprowadza je do aluminiowego radiatora. Aerodynamicznie ukształtowane finy lepiej ukierunkowują strumień powietrza i poprawiają efektywność rozpraszania ciepła. Nad radiatorem znalazły się trzy wentylatory TORX FAN 5.0 o łopatkach połączonych zewnętrznym pierścieniem. Dzięki niemu strumień powietrza jest lepiej skoncentrowany, a karta pracuje stabilnie w każdej sytuacji.

Nowa generacja Ray Tracingu i DLSS 3
Wyprzedzająca swój czas architektura NVIDIA Ada Lovelace wyzwala pełną potęgę ray tracingu, który symuluje zachowanie światła w prawdziwym świecie. Dzięki mocy obliczeniowej układów GeForce RTX z serii 40 oraz trzeciej generacji rdzeni RT możesz cieszyć się niezwykłą szczegółowością wirtualnych światów jak nigdy wcześniej.
Technika DLSS 3, napędzana nowymi rdzeniami Tensor czwartej generacji i akceleratorem przepływu optycznego w układach graficznych GeForce RTX z serii 40, wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia dodatkowych klatek o wysokiej jakości, znacząco zwiększając wydajność.

Zwycięstwo mierzone w milisekundach z NVIDIA Reflex
NVIDIA Reflex i układy graficzne GeForce RTX z serii 40 zapewniają najniższe opóźnienia i najlepszą responsywność, stwarzając absolutną przewagę podczas rozgrywki. Stworzona w celu optymalizacji i pomiaru opóźnień systemu, technika Reflex pozwala szybciej namierzać cel, zapewnia krótszy czas reakcji i najlepszą precyzję celowania w grach turniejowych. Ciesz się płynną rozgrywką pozbawioną efektu rozchodzenia się obrazu przy wysokich częstotliwościach odświeżania, a także obsługą techniki HDR i wielu innych z technologią NVIDIA G-SYNC.
| Seria karty graficznej | GeForce RTX z serii 40 |
| Obsługa Ray tracingu | Tak |
| Układ graficzny | GeForce RTX 4070 Ti |
| Rodzaj złącza | PCIe 4.0 x16 |
| Pamięć | 12 GB |
| Rodzaj pamięci | GDDR6X |
| Szyna pamięci | 192 bit |
| Przepustowość pamięci | 504 GB/s |
| Efektywne taktowanie pamięci | 21000 MHz |
|
Taktowanie rdzenia w trybie boost
|
2745 MHz |
|
Rdzenie CUDA
|
7680 |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaje wyjść |
HDMI 2.1a - 1 szt.
DisplayPort 1.4a - 3 szt.
|
| Liczba obsługiwanych monitorów | 4 |
| Obsługiwane biblioteki |
DirectX 12 Ultimate
OpenGL 4.6
|
| Złącze zasilania | 16 pin - 1 szt. |
| Pobór mocy | 285 W |
| Dołączone akcesoria |
Instrukcja obsługi
Wspornik
Adapter PCIe 16pin do 3x 8pin
|
| Kod producenta | RTX 4070 Ti SUPRIM X 12G |
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Układ graficzny | GeForce RTX 4070 Ti |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 192 bit |
| Pamięć | 12 GB |
| Taktowanie pamięci | 21000 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2745 MHz |
| Rdzenie CUDA | 7680 |
| Złącze D-Sub | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 3 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17