MYPHONE Q-SMART BLACK EDITION SMARTFON
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
myPhone Q-Smart Black Edition to nowy model z rodziny Q-Smartów, który wyróżnia elegancki design i obudowa utrzymana w atrakcyjnej, głębokiej czerni połączonej ze srebrnymi wstawkami.
Duży ekran IPS
myPhone Q-Smart Black Edition ma duży, 5- calowy wyświetlacz (rozdzielczość 480×854) wykonany w technologii In-Plane Switching. Zastosowanie IPS gwarantuje większe kąty widzenia i bardziej rzeczywiste kolory niż tradycyjne ekrany.

Zdjęcia wysokiej jakości
Smartfon posiada główny aparat o matrycy 5 Mpx z autofocusem i doświetlającą diodą LED, dzięki czemu z powodzeniem uwiecznimy warte zapamiętania chwile, wakacyjne przeżycia oraz wspólny czas ze znajomymi.

Android 7.0 z GMS
Model działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat z certyfikacją GMS, dzięki czemu wiesz, że spełnia on wytyczne Google dotyczące przystosowania urządzenia jak i oprogramowania pod system Android. GMS zapewnia też nieograniczony dostęp do Sklepu Play z tysiącami aplikacji.

4-rdzeniowy procesor
myPhone Q-Smart Black Edition jest wyposażony w chipset Spreadtrum SC7731C z czterordzeniowym procesorem Mali-400 MP o taktowaniu 1,2 GHz, który zapewnia stabilne korzystanie z urządzenia.

Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Procesor | Spreadtrum, SC7731C, Quad-Core, 1.2 GHz |
| Układ graficzny | Mali-400 MP |
| Przekątna ekranu | 5" |
| Pamięć RAM | 1GB |
| Pamięć wbudowana | 8GB |
| Łączność | WiFi: 802.11b/g/n;Bluetooth;2G;3G |
| Złącza | 2x Gniazdo kart SIM;1x Czytnik kart pamięci;1x microUSB |
| Aparat | Przedni: 0.3 Mpix;Tylny: 5 Mpix |
| System operacyjny | Android 7.0 Nougat |
| Bateria | 2000 mAh, Li-ion |
| Waga | 141 g |
| Wymiary | 147 x 72,4 x 9 mm |
| Kolor | Czarny |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17