MYPHONE UP 3.2" TELEFON
Brak towaru
towar niedostępny
Opis

myPhone Up
myPhone Up to telefon klasyczny w najlepszym, eleganckim wydaniu. Ma największy ekran 3,2” spośród wszystkich komórek firmy, metalowe plecki, akumulator zapewniający wiele godzin rozmów i USB-C. Dzwoń i ciesz się pełną wygodą oraz jego wieloma możliwościami.

Przestronny ekran 3,2
myPhone Up ma największy ekran (3,2”) spośród wszystkich klasyków marki, dzięki czemu jest bardziej wygodny i łatwy w obsłudze. Jednocześnie jest kompaktowy i wyjątkowo poręczny.
Elegancka stylistyka
Telefon jest elegancki, utrzymany w kolorze głębokiej czerni. Wyróżnia go smukła obudowa z metalowymi pleckami zwiększającymi jego wytrzymałość. W efekcie myPhone Up zawsze zachwyca.


Wygodne ładowanie
Zwykłe złącze zostało zastąpione w telefonie nowoczesnym USB-C. A to oznacza większą szybkość przesyłu danych oraz uniwersalność bez zastanawiania się gdzie jest góra, a gdzie dół wtyczki – to tylko niektóre spośród jego wielu zalet.
Uchwyć ważne chwile
Wbudowany aparat 2 Mpx z lampą błyskową LED pozwala na wykonywanie i zapisywanie zdjęć w telefonie. Zapamiętaj to co ważne na dłużej i ciesz się wspomnieniami!


Długi czas rozmów
Stan czuwania do 10 dni albo do 9 godzin ciągłych rozmów – myPhone Up został wyposażony w baterię o dużej pojemności.
Wygodna klawiatura
Telefon posiada duże, podświetlane przyciski gwarantujące wyjątkowy komfort. Obsługę ułatwiają tryb głośnomówiący oraz wibracje.

Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Procesor | MediaTek MTK6260A |
| Pamięć RAM | 64MB |
| Pamięć wbudowana | 64MB |
| Rozdzielczość ekranu | 240 x 320 |
| Łączność | 2G |
| Złącza | Type-C |
| Aparat | 2.0 Mpx |
| System operacyjny | Android 8.1 Oreo |
| Bateria | 1200 mAh |
| Waga | 107 g |
| Wymiary | 129.8 x 58.6 x 11 |
| Kolor | Czarny |
| Zawartość opakowania | Kabel USB typu C, Adapter sieciowy, Bateria, Instrukcja obsługi |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17